Maksat muhabbet olsun ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
teraspy teraspy hocam sen bilirsin sıcak hava istasyonu alacağım hangi marka hangi model alayım yarı yolda bırakmasın eskisi gibi sağlam mal kalmadı piyasada tavsiyen varmı
Bir aralık araştırmıştım,hepsi aynı geldi bana ,bir tanıdığımda best var,çok memnun olduğunu söylemişti,fiyatı da baya iyi idi ,hatta alacaktım o zamanlar da almadım (iyi ki de almamışım ,o da çalınacaktı :) )

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bir aralık araştırmıştım,hepsi aynı geldi bana ,bir tanıdığımda best var,çok memnun olduğunu söylemişti,fiyatı da baya iyi idi ,hatta alacaktım o zamanlar da almadım (iyi ki de almamışım ,o da çalınacaktı :) )
banada hepsi aynı geldi kararsız kaldım hepsi aynı elden çıkmış gibi

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Aynen öyle,hatta o zamanlar satıcıya "bu ile bunun ne farkı var" demiştim ,o da bana "abi bunda üfleme ucu sabit,bunda soketli,tek fark o" demişti :)
Bak ,nerede ucuz yollu buldun al :ok
en ucuzu aliexpreste vardı işimi görecek 223 TL yedek rezistansıda var portatif bunu aldım gitti teraspy teraspy hocam devir ekonomi devri tasarruf yapmak lazım ?

Ekran-Alintisi6a407ea1ce34b3f0.png
Ekran-Alintisi3226e9bf2648c6d2f.png

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
en ucuzu aliexpreste vardı işimi görecek 223 TL yedek rezistansıda var portatif bunu aldım gitti teraspy teraspy hocam devir ekonomi devri tasarruf yapmak lazım ?

Ekran-Alintisi6a407ea1ce34b3f0.png
Ekran-Alintisi3226e9bf2648c6d2f.png
İşte bütün sıcak hava firmalarının kullandığı el aleti :)
Bunu kimi 700,kimi 900,kimi 500 Tl satıyor tabii yanında bir de kalem havya ile beraber ,sanırsın ki sökme-takma işi yapan robot satıyorlar ,saç kurutma makinasının dar-ince hali :)
Güle güle kullan :ok

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Ama resmen felaket oluyorlar :) ,aşağıdaki fotoda ,önde olan "püskül" ,arkadaki "fıstık" ,isimleri öyle ,püskül maalesef süt kamyonunun altında kalmış ,ağır yaralı olarak veterinere götürmüşler ama kurtulamamış ,diğeri işte hırsızın zehirlediği fıstık.

puskul.jpg
Horizon707 Horizon707 bahsettiği psikopatlardan bunlar :) Güzel oldukları kadar zekilermişte. Kim hayvanlara ne yaşatıyorsa bin katını yaşasınlar.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
teraspy teraspy
Konuyu ilk sayfadan itibaren yeniden okumaya başladım... Corona'nın faydaları işte, vakit bol ve okumayı seviyorum.

Konuyu kendine bir yıllık olarak rezerve etmişsin ama iki yılı devirdik çok şükür...

Saygılar, sevgiler.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Horizon707 Horizon707 bahsettiği psikopatlardan bunlar :) Güzel oldukları kadar zekilermişte. Kim hayvanlara ne yaşatıyorsa bin katını yaşasınlar.
Aynen :) ,ama artık ikisi de yok maalesef,fakat ramazan aga bana "alattin aga,bir daha gelişinde süpriz yapabilirim" dedi, bakalım ne yapacak,daha gitmedim köye ama yakında gideceğim sevgili tarık :ok

Geri
Üst Alt