Maksat muhabbet olsun ...

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Daha yeni yıl gelmeden, kaç gün tatil var onu hesaplayıp haber yapmışlar... Bu zihniyet ile bu ülke yüz bin milyon sene geçse de ayağa kalkamaz. :sopa1

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Asıl küçük köpekten korkulur aslında onlar daha psikopat oluyor. Büyük köpekler nedense genelde ağırbaşlı, sakin olur insanın yanında; belki gerçekten istese adamı yiyebileceğini bildiği için özgüven vardır:haha1
Geçenlerde arkadaşımı ziyarete gittim, kapıda dikkat köpek var tabelası var biraz çekinerek bahçe kapısını açınca bu üç yaramaz ile karşılaştım... Küçük oldukları için oyun istiyorlar ama yaradılış gereği yabancı olduğum için bana saldırmaları gerektiğini düşünüyorlar ama diş geçiremiyorlar, onlar pes edip kaçana kadar üçüyle oynadım... ☺️

IMG_20201123_202435.jpg

IMG_20201123_202423.jpg

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Geçenlerde arkadaşımı ziyarete gittim, kapıda dikkat köpek var tabelası var biraz çekinerek bahçe kapısını açınca bu üç yaramaz ile karşılaştım... Küçük oldukları için oyun istiyorlar ama yaradılış gereği yabancı olduğum için bana saldırmaları gerektiğini düşünüyorlar ama diş geçiremiyorlar, onlar pes edip kaçana kadar üçüyle oynadım... ☺️

IMG_20201123_202435.jpg

IMG_20201123_202423.jpg
Yazmayı unutmuşum, yavruları sahiplenmek isteyen olursa yardımcı olurum. Yer; Muğla Köyceğiz

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Allah korumuş, hisli hayvanmış sizin karakafa. Yalnız insan yermiş sevimli :)))
Evet ,o günden beri hanım mutlaka köpeklere yemek biriktirir ,dondurucuya koyar,bazen 4 dondurma kabı,bazen 5 dondurma kabı ,hatta virüs öncesi ablalarından kemikleri toplar gelirdi,hoppa dondurucuya :)
Karakafa sanırım yaşlılıktan öldü ,hanıma sordum şimdi nasıl öldü diye "inan hatırlamıyorum alo" dedi.
Köpekler çok sadık ve hisli hayvanlar.Anlamak dinlemek lazım.
Felaket hayvanlar,biz beslerdik bekarken hatta kayınpeder de beslemişti , 2 alman kurdu vardı rahmetli kayınpederde ,sorma :) ,bizimkiler av köpeği idi :)
Asıl küçük köpekten korkulur aslında onlar daha psikopat oluyor. Büyük köpekler nedense genelde ağırbaşlı, sakin olur insanın yanında; belki gerçekten istese adamı yiyebileceğini bildiği için özgüven vardır:haha1
Hırsız evi soymadan önce bir tane ufaklık vardı ,her motorda-traktörde arkasından koşardı ,havlaya havlaya, işte oncağızı önce zehirlemiş,sonra bizim evi soymuş.

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33

IMG_20201123_202435.jpg

IMG_20201123_202423.jpg
enikler ?

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Evet ,o günden beri hanım mutlaka köpeklere yemek biriktirir ,dondurucuya koyar,bazen 4 dondurma kabı,bazen 5 dondurma kabı ,hatta virüs öncesi ablalarından kemikleri toplar gelirdi,hoppa dondurucuya :)
Karakafa sanırım yaşlılıktan öldü ,hanıma sordum şimdi nasıl öldü diye "inan hatırlamıyorum alo" dedi.

Felaket hayvanlar,biz beslerdik bekarken hatta kayınpeder de beslemişti , 2 alman kurdu vardı rahmetli kayınpederde ,sorma :) ,bizimkiler av köpeği idi :)

Hırsız evi soymadan önce bir tane ufaklık vardı ,her motorda-traktörde arkasından koşardı ,havlaya havlaya, işte oncağızı önce zehirlemiş,sonra bizim evi soymuş.
Çok uzun ömürlü olmuyo be abi..

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Çok uzun ömürlü olmuyo be abi..
Ama resmen felaket oluyorlar :) ,aşağıdaki fotoda ,önde olan "püskül" ,arkadaki "fıstık" ,isimleri öyle ,püskül maalesef süt kamyonunun altında kalmış ,ağır yaralı olarak veterinere götürmüşler ama kurtulamamış ,diğeri işte hırsızın zehirlediği fıstık.

puskul.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Birgün ramazan agalarda oturuyoruz ,çay içiyoruz.Oradan buradan muhabbet derken ,püskül havlaya havlaya yanımıza geldi ve ramazan aganın çizmesini ısırmaya başladı.Hem ısırıyor hem de masanın etrafında dönüyor :)
Yenge "ramazan bu sana birşey anlatıyor,kalk bak" dedi,ramazan abi kalktı ,püskül onun kalktığını görünce ileri koştu ve geri geldi,ben "yenge biz geldik diye şımarıyor" dedim,yenge "Aaaa,değill,bir şey var aloooo" dedi :)
Püskül 10 metre gidiyor,geri geliyor,derken ben ve ramazan aga püskülün gittiği yöne doğru seğirttik,bizim geldiğimizi gören püskül, geri gelmeden koşarak ileri gitti,biz de arkasından el lambası ile :)
Baktım ki bir inek yerde yatıyor ,yanında da buzağı :)
Meğer ,inek doğum yapmış,o sırada yanlarında olan püskül ,ramazan abiye haber veriyor .Öyle etkilenmiştim ki anlatamam :)
Geçen ramazan aga ile konuşurken bu konuyu açtım,resmen ramazan abi ağladı,benden saklasa da.Püskül ,o püskül işte :)

puskul.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
teraspy teraspy hocam sen bilirsin sıcak hava istasyonu alacağım hangi marka hangi model alayım yarı yolda bırakmasın eskisi gibi sağlam mal kalmadı piyasada tavsiyen varmı

Geri
Üst Alt