Maksat muhabbet olsun ...

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Emmim ile İki defa telefon görüşmesi neticesinde çıkardığım sonuç... Duygusal, emekçi, insan evladı, komedi kıvamında bir senaryoya sahip yaşanılmış hayatın eksenindeki, bilge, naif ve mükemmel karakter... Rabbim, işini gücünü hayırlı eylesin inşallah... ?

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,241
62
Üzüldüm vallahi,teraspy emmiye geçmiş olsun.Yazık ya insanın el aletlerini ve hatıralarını niye çalarsın be aşağılık yaratık.Ülkemizde cezalar caydırıcı olmazsa böyle hadiseler çok olur.Olay esnasında denk gelsen al başına bela.:sopa1:danger

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Üzüldüm vallahi,teraspy emmiye geçmiş olsun.Yazık ya insanın el aletlerini ve hatıralarını niye çalarsın be aşağılık yaratık.Ülkemizde cezalar caydırıcı olmazsa böyle hadiseler çok olur.Olay esnasında denk gelsen al başına bela.:sopa1:danger
Basit bir hırsızlığın, insanların hayatını olumsuz etkilemenin, toplum düzenini bozmanın; ceza ile önüne geçilebilmesi mümkün değil bu toplumda...

En kült örneği
"Bende aids var" diyen hatuna "atın ölümü arpadan olsun" dur.

En reel örneği de, pandemiyi hafife almaktır.

Ülke, rayından çıkalı çok oldu, Allah iyileri, kötülerin şerrinden korusun. Amin.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Kendisini bende arayıp geçmiş olsun demek isterim sakıncası yoksa isim ve telefonu özelden atarsanız çok sevinirim.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
Köydeki eve hırsız diye nitelenen ama özelde hayvanlardan da aşağılık bir puşt girmiş ve bütün el aletleri ile hatıralarını çalıp gitmiş... :seytan

Bazen, insanlar nasıl katil olabiliyor diye düşünüyorum da, sanırım çok basit...

çok üzüldüm, gelmiş geçmiş olsun.. böyle durumlarda söylenecek çok şey yok, mala gelsin cana gelmesin demekten başka:(

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
The emmi teraspy teraspy hocam özledik seni bayramdan bu yana yoksun geçmiş olsun takma kafana boş ver allahından bulsun şere.....sizzz aşağılık pislikkk hırsız... aman sağlığına dikkat et üzme kendini allaha emanet ol...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt