Maksat muhabbet olsun ...

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,503
Teşekkür ederim sevgili hosbulduk ,tabii bu arada herkese tek tek teşekkür ediyorum.Benim için çok sıkıntılı bir zaman geçti diyebilirim ,en çok üzüldüğüm de 25-30 tlik havyamın bile çalınmış olması,satsan para etmez ama almış gitmiş ,resmen elim-ayağım kesilmiş oldu ,kahvede boş boş oturan kişiden farkım kalmadı ne yazıkki :)
Canını sıkma EMMI giden mal olsun. yerine koyarız sen gönlünü ferah tut.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Teşekkür ederim sevgili hosbulduk ,tabii bu arada herkese tek tek teşekkür ediyorum.Benim için çok sıkıntılı bir zaman geçti diyebilirim ,en çok üzüldüğüm de 25-30 tlik havyamın bile çalınmış olması,satsan para etmez ama almış gitmiş ,resmen elim-ayağım kesilmiş oldu ,kahvede boş boş oturan kişiden farkım kalmadı ne yazıkki :)
Hoşgeldin emmim, ne kadar üzüldüğümü anlatmak için kelimeler yok, canın sağolsun demek işin kolay yönü, sizin gibi kıymetli ustalar için el aletlerinin değerini tahmin edebiliyorum, çok geçmiş olsun diyorum, tekrar hoşgeldin. ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,615
64
Aydın'da da yapılacak, alınacak, satılacak, iş olursa emrindeyim abi... ?‍♂️
Oralarda bulursam haber veririm ,teşekkür ederim :ok
Hoşgeldin emmim, ne kadar üzüldüğümü anlatmak için kelimeler yok, canın sağolsun demek işin kolay yönü, sizin gibi kıymetli ustalar için el aletlerinin değerini tahmin edebiliyorum, çok geçmiş olsun diyorum, tekrar hoşgeldin. ?
Teşekkür ederim ,hoşbuldum sevgili Aragorn :ok
teraspy teraspy çok geçmiş olsun.Abicim İnşallah yakın zamanda iyi haberler alırsın.
Teşekkür ederim sevgili sanko86 ,inşallah :ok
Nihayet forum eksikliği teraspy teraspy emmi tarafından tamamlandı. Hatta geçen gün arayacaktım. Üzücü olaylar olmuş. Geçmiş olsun diliyorum. Umarım her şey yolundadır. ?
Teşekkür ederim sevgili tkartal :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,615
64
Hırsızlığın olduğu ertesi gün köye gittim ya ,oradan Bayındır jandarmaya gittim ve durumu anlattım , jandarma aracı ve benim araç (ben öndeyim) eve geldik,arkamızdan eve Tire'den jandarma kriminal geldi,tam 2 saat araştırma yaptılar ki hırsız eldiven kullanmış olmasına rağmen ,belki bir boşluk yakalarız dediler.
Tabii çıkmadı bir parmak izi falan ,bu arada kriminalden sivil olan kişi daha önce Foça'da görev yapmış,söylemedi rütbesini ama baya muhabbet ettik ,hatta vestel tvsi varmış :)
giderlerken bana "alattin abi,buraya geldiğinde haber verirsen yanına gelirim ,muhabbetin çok hoşuma gitti,seni dinlemek isterim" dedi :)
Bende "Tire'ye geldiğimde çayını içmeye yanına gelirim" dedim, hatta hanımla giittik ama göreve gitmiş ,göremedik kendisini(adını vermiyorum)
Bu arada hırsızın kestiği telden bile parça aldılar,meğer kestiği aletin bir durumu varmış,onu da öğrenmiş oldum bu arada.(yazmıyorum açıkça)

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Hırsızlığın olduğu ertesi gün köye gittim ya ,oradan Bayındır jandarmaya gittim ve durumu anlattım , jandarma aracı ve benim araç (ben öndeyim) eve geldik,arkamızdan eve Tire'den jandarma kriminal geldi,tam 2 saat araştırma yaptılar ki hırsız eldiven kullanmış olmasına rağmen ,belki bir boşluk yakalarız dediler.
Tabii çıkmadı bir parmak izi falan ,bu arada kriminalden sivil olan kişi daha önce Foça'da görev yapmış,söylemedi rütbesini ama baya muhabbet ettik ,hatta vestel tvsi varmış :)
giderlerken bana "alattin abi,buraya geldiğinde haber verirsen yanına gelirim ,muhabbetin çok hoşuma gitti,seni dinlemek isterim" dedi :)
Bende "Tire'ye geldiğimde çayını içmeye yanına gelirim" dedim, hatta hanımla giittik ama göreve gitmiş ,göremedik kendisini(adını vermiyorum)
Bu arada hırsızın kestiği telden bile parça aldılar,meğer kestiği aletin bir durumu varmış,onu da öğrenmiş oldum bu arada.(yazmıyorum açıkça)
Annemin köyü de Kiraz da yakınmış sizin memlekete? İzmirli olduğunuzu bilmiyordum ben ne kadar Kayserili olsam da kendimi İzmirli kabul etmek istiyorum güzel memleket burası gibi soğuk, çorak değil yemyeşil verimli canlı havası bir farklı İzmir'in tam yaşanılacak yer. Şehirde tabi:hihi Köyde yaralanıp da Tire ye kadar dağ yolarından taksiyle gittiğim hiç hoş olmayan bir anım var belki gelecekte bir gün anlatırım. Köyü bile güzel İzmir'in en azından tarım yapılabiliyor yeşillik var. Kayseri'de köye bir kere gittim çok büyük olmasına rağmen yaşayan yok köyde zaten kışın çıkan mahsur kalır insanın içini bayıyor.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,615
64
Annemin köyü de Kiraz da yakınmış sizin memlekete? İzmirli olduğunuzu bilmiyordum ben ne kadar Kayserili olsam da kendimi İzmirli kabul etmek istiyorum güzel memleket burası gibi soğuk, çorak değil yemyeşil verimli canlı havası bir farklı İzmir'in tam yaşanılacak yer. Şehirde tabi:hihi Köyde yaralanıp da Tire ye kadar dağ yolarından taksiyle gittiğim hiç hoş olmayan bir anım var belki gelecekte bir gün anlatırım.
Benim de yarı tarafım Ödemiş'lidir,köyleri daha güzeldir bana göre ,tabii medeniyetten uzak olmasını herkes sevemez :) ,sanırım Tire devlet hastanesine gittin ,geçmiş olsun bu arada :ok
Nerede acaba köy ,yani ismi ne :)

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Benim de yarı tarafım Ödemiş'lidir,köyleri daha güzeldir bana göre ,tabii medeniyetten uzak olmasını herkes sevemez :) ,sanırım Tire devlet hastanesine gittin ,geçmiş olsun bu arada :ok
Nerede acaba köy ,yani ismi ne :)
Suludere olması lazım yan yana Suludere 1,2,3 diye vardı onların birisi.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,615
64
Diktiğimiz fidanların bazılarını -özellikle zeytinleri- Kiraz'dan almıştık ,gitmişken gezelim dedik ama çok oldu tabii ,unuttum nerelere gittiğimizi :) Güzel yerler,tertemiz havası ,suyu :ok

Geri
Üst Alt