Maksat muhabbet olsun ...

osmanke Çevrimiçi

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,046
60
düzenli,tertipli olmak herzaman iyidir aradığını çabucak bulursun öteki türlü acaba ordamıydı burdamıydı şurayamı koyduydum saatlerce arar durursun ama takıntı,da yapmayacaksın yoksa hasta olursun :cak:cak:ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,433
65
düzenli,tertipli olmak herzaman iyidir aradığını çabucak bulursun öteki türlü acaba ordamıydı burdamıydı şurayamı koyduydum saatlerce arar durursun ama takıntı,da yapmayacaksın yoksa hasta olursun :cak:cak:ok
Ben unutuyorum artık bazı şeyleri,aslında tertipliyimdir ama oda yetmiyor maalesef, 1.5m ye 1m balkonda ancak bu kadar oluyor fakat köydeki evde özel odam vardı, hırsız soyunca hevesim de kaçtı ,biliyorsun havyamı bile çalmıştı,hatta tamire gelen 32lik tv yi de götürmüştü maalesef.

osmanke Çevrimiçi

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,046
60
teraspy dostum bende kaçıyorum ama telegramda skp,da bekliyorlar canlı yayın uzun zamandır çağırıyorlar bakalım aslında bende yorgunum erken yatayım dedim illa gel diye mesaj atmışlar neyse çabuk çıkarım inşallah herkese hayırlı geceler allaha emanet olun

c413374d8aebf1df4135df33978dd94e5584bc4318b1d03e.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,433
65
teraspy dostum bende kaçıyorum ama telegramda skp,da bekliyorlar canlı yayın uzun zamandır çağırıyorlar bakalım aslında bende yorgunum erken yatayım dedim illa gel diye mesaj atmışlar neyse çabuk çıkarım inşallah herkese hayırlı geceler allaha emanet olun
İyi geceler :ok ,gecenin 01:30 'zunda nasıl canlı yayın bu ,kime yapıyorsunuz bu yayını :)

Geri
Üst Alt