Maksat muhabbet olsun ...

R Çevrimdışı

rabitelli

Süper Üye
Top Poster Of Month
20 Kas 2019
607
50
Tabii çoğunu kışa girmeden elektronik çöplüğüne atarım yine, çok attım çünkü :)

WhatsApp-Image-2024-09-26-at-00.41.07.jpg
E bunda bi şey yok. Mekan dar olduğu için öyle görünüyor. 👍

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,046
60
Demekki içinizde en temiz çalışan benim övünmek gibi olmasın alan küçük ama herşeyin bir yeri var belli ve düzenli ben öyle düzensizliği sevmem kimse yanlış anlamasın bazen çocuklar bişeyler alıyor yerine koymuyorlar fırçayı basıyorum orda masanın üzerine bırkıp gidiyorlar CNC öperatörlüğü yaptığım aktif iş hayatımda dahi tam 3 tezgaha bakardım benim bir üst ustam vardı hem o 3 tezgaha bakardım hemde o aradaki zaman boşluğunda yerleri ve alanı hani derler ya bal dök yala diye işte öyle temiz ve düzenli tutardım bana senden başka buraları temiz ve düzenli tutan yok derdi patron ermeni belki bilirsiniz onlar herşeyin hem düzenli ve tertipli olmasını isterler ama çalışanında hakkını verirlerdi o yüzden beni çok severdi baştan acaba bu adam kaytarıyormu gibilerden beni kameralardan izlemiş benim tezgahları boş bırakmadan işimi yaptığımı görünce bazen yanıma gelir teşekkür eder sırtımı sıvazlardı yaz oldumu ayakçıya para verir git dondurma al tatlı al derdi valla ne yalan söyleyeyim çalıştığım bir çok iş yerinden iyi ayrıldım birkaçı haricinde :bye :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,433
65
Demekki içinizde en temiz çalışan benim övünmek gibi olmasın alan küçük ama herşeyin bir yeri var belli ve düzenli ben öyle düzensizliği sevmem kimse yanlış anlamasın bazen çocuklar bişeyler alıyor yerine koymuyorlar fırçayı basıyorum orda masanın üzerine bırkıp gidiyorlar CNC öperatörlüğü yaptığım aktif iş hayatımda dahi tam 3 tezgaha bakardım benim bir üst ustam vardı hem o 3 tezgaha bakardım hemde o aradaki zaman boşluğunda yerleri ve alanı hani derler ya bal dök yala diye işte öyle temiz ve düzenli tutardım bana senden başka buraları temiz ve düzenli tutan yok derdi patron ermeni belki bilirsiniz onlar herşeyin hem düzenli ve tertipli olmasını isterler ama çalışanında hakkını verirlerdi o yüzden beni çok severdi baştan acaba bu adam kaytarıyormu gibilerden beni kameralardan izlemiş benim tezgahları boş bırakmadan işimi yaptığımı görünce bazen yanıma gelir teşekkür eder sırtımı sıvazlardı yaz oldumu ayakçıya para verir git dondurma al tatlı al derdi valla ne yalan söyleyeyim çalıştığım bir çok iş yerinden iyi ayrıldım birkaçı haricinde :bye :ok
Ben atmaya kıyamıyorum ,ama ortadakilerin çoğu atılacak, sağ duvarda dayalı bir de 32 inç tv var, bozuk.Dün Buca'da birine söyledim ,mikroişlemciler ve bazı elektronik devreler ile tv var dedim ,hatta sıfır uydu kumandaları da var dedim (hanımla gittik) , bana "para vermem onlara" dedi , ben de para değil takas yaparız dedim ,bakalım cevap vermedi daha(beni arayacak) Takas olarak 32 inç vestel tv gösterdim ,belki üzerine biraz da para veririm doğrusu :)

R Çevrimdışı

rabitelli

Süper Üye
Top Poster Of Month
20 Kas 2019
607
50
Niye yanlış anlayalım ki? Hatta bu lafın üstüne, salonda dağınık bıraktığım kave köşemi güzelce toplarım yarına. Hatta iyi dedin, balkona da dalarım 👍

Hanım da mutlu olur belki bi parça.

Geri
Üst Alt