Maksat muhabbet olsun ...

ytigi Çevrimdışı

ytigi 

VIP
4 Nis 2019
478
37
Geçen gün gözlük için gitmiştik hanımla, Dr "alattin bey bilgisayar kullanmadığınızı düşünerek ..." diye söze başlamıştı ki bizim hanım hemen "ohooo doktor hanım siz öyle sanın,bazen şalteri (sigortayı demek istedi) kapatıyorum da öyle yatıyor demez mi :hihi Bu arada ikimizi birden aldı muayeneye ben de "hocam tek tek alsaydınız ya,şimdi hanımın yanında bir şey demeyeyim ,inanın korkumdan değil sevgimden" dedim ,doktor bastı kahkahayı,"siz arada sırada gelin buraya" dedi bize :haha1
3 yasından beri bateri pc amiga derken gözler 3.75 3.50.geçen gün babama anne dedim

R Çevrimdışı

rabitelli

Süper Üye
Top Poster Of Month
20 Kas 2019
607
50
Benim gözler hala 1.25 imiş, öyle dedi Dr, bir de "maaşallah amca" demez mi , "nerden bildin hocam" dedim ,"hasta kağıdında yazıyor doğum tarihiniz" dedi :haha1
Benim numerolar da 2nin altında ama astigmat bozuyor işi. Bir de üstüne her iki gözün astigmat açıları farklı olunca sen seyret şamatayı...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,433
65
Benim numerolar da 2nin altında ama astigmat bozuyor işi. Bir de üstüne her iki gözün astigmat açıları farklı olunca sen seyret şamatayı...
Bizim hanımın numaraları çok büyük ,Dr çizelim dedi ama hanım istemedi ,çocukken hastalık geçirmiş,gözlerine vurmuş hatta rahmetli kayınbirader Almanya'da o yıllar ameliyat ettirmiş ,sanırım korktuğu için istemedi.

R Çevrimdışı

rabitelli

Süper Üye
Top Poster Of Month
20 Kas 2019
607
50
Ben yazılım olayını vestelin msx vardı, onda temeli attım ,sonra commodore64 ve amiga500 ile ilerlettim,linux ile pekiştirdim :hihi
Tırı vırı beyzik, üstüne pascal si derken findoz 95 ile her yanı viyjıl ettiler, işte o an dedim ben kaçarrr. İyi de etmişim.

Ama rahat duramıyom yav. Sıpa arduino kurcalamaya falan kalkınca yandan "önce algoritmaaağğ!!! akış şemasıığğğ!!!" diye höykürü höykürüveriyorum dayanamayıp.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,433
65
Tırı vırı beyzik, üstüne pascal si derken findoz 95 ile her yanı viyjıl ettiler, işte o an dedim ben kaçarrr. İyi de etmişim.

Ama rahat duramıyom yav. Sıpa arduino kurcalamaya falan kalkınca yandan "önce algoritmaaağğ!!! akış şemasıığğğ!!!" diye höykürü höykürüveriyorum dayanamayıp.
Bir yer açıp linux kursun en iyisi, eli de iyi ise tutabilene aşk olsun :)

R Çevrimdışı

rabitelli

Süper Üye
Top Poster Of Month
20 Kas 2019
607
50
Sizlere mutlu ve sağlıklı bir gece diler, ufaktan bob ross emmiye göz kırparım. Benim saat geldi
:uyku1

Hoşçakalın, gğzel muhabbet için teşekkür.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,433
65
Hadi bir anımı anlatayım :) , yılı hatırlamıyorum orkestrayız,6 kişiydik, ahmet abinin (helen görüşüyoruz) saçları uzun,gitarist .Şemikler'de düğün çalıyoruz ,adamın birisi sallana sallana yanımıza geldi ,ahmet abiye " pardon bayan bir şey isteyebilrimiyim" gibi bir şey söyledi ben o sırada hem şarkı söylüyorum hem klavye çalıyorum ama duydum tabii :haha1 Düşünün önümde mikrofon açık, bastım kahkahayı ,bütün salon duydu beni,hepimiz durduk birden :haha1 , sonra birisi geldi adamı aldı gitti ,meğer gözlüğü düşmüş adamın haberi yok, zil zurna sarhoş ,bizim ahmet abiyi kadın gibi görmüş :haha1 Gerçek olaydır haaa, zaten ben o dakikadan sonra solistliği bırakmıştım ,selman aldı mikrofonu devam etti ,sonra ahmet abinin adı "bayan ahmet" kaldı :hihi

Geri
Üst Alt