Maksat muhabbet olsun ...

R Çevrimiçi

rabitelli

Süper Üye
Top Poster Of Month
20 Kas 2019
574
50
En iyisinden geceleriniz ossun bakkem. Osman abi, çek bi vermidon, kaç karanlığa, gir pikenin altına. Kış olaydı yorgan altına derdim.

Arada bir gelip bi kaç gün süren baş ağrısı eşittir cluster. Küme tipi baş ağrısı da derler. Nalet bi şeydir. Fark ettim mi çekizler vermidonu kaçarım karanlığa.

Televizyon Teknisyeni Çevrimiçi
20 Mar 2022
292
20
En iyisinden geceleriniz ossun bakkem. Osman abi, çek bi vermidon, kaç karanlığa, gir pikenin altına. Kış olaydı yorgan altına derdim.

Arada bir gelip bi kaç gün süren baş ağrısı eşittir cluster. Küme tipi baş ağrısı da derler. Nalet bi şeydir. Fark ettim mi çekizler vermidonu kaçarım karanlığa.
Merhaba süper üye nasıl oldunuz bir türlü yapamadım 😐

R Çevrimiçi

rabitelli

Süper Üye
Top Poster Of Month
20 Kas 2019
574
50
Bu arada über müber ta da süper olunca yarım köfte, kokoreç ya da koflet vermiyolla. Önemi yok yani. Verseler iyi de...

Bu geyiği yılaaar önce fotokritikte yapardık. Burada da yaptım ya:haha

R Çevrimiçi

rabitelli

Süper Üye
Top Poster Of Month
20 Kas 2019
574
50
Du bakem, merak ettim...

Ekleme;

Te beyaa, burda

osmanke Çevrimiçi

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,012
60
İşte bende yaşıyorum maalesef aynen, bir şey yok aslında ama baş ağrısı fena vuruyor ,ben de aspirin içiyorum iyi geliyor ,İstanbul 'da havalar nasıl kardeşim "serin" dedi ,gerçi bizim buralar da hafif serinledi
Sanada geçmiş olsun dostum valla bilemiyorum ama tahmini geceleri biraz geç yatıyorum,ya hani :haha1 gözlerde sürekli pc,de onun ışığı,mı yapıyor nedir forumlarda sürekli bilgi akışı dikkati birde telegramda,da aynı şekilde gerekli yerlerden bilgi alma paylaşım derken böyle oluyor sanırım bana aspirin yasak dr söyledi kesinlikle aspirin,opon,gripin gibi ilaçları içmek yok yoksa mide kanaması geçirirsin dedi istanbulda evet havalar artık yağmurlardan sonra sonbahar havasına büründü henüz üşüme yok içeriler sıcak ama dışarısı rüzgarlar başladı özellikle geceleri:ok

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,273
65
Sanada geçmiş olsun dostum valla bilemiyorum ama tahmini geceleri biraz geç yatıyorum,ya hani :haha1 gözlerde sürekli pc,de onun ışığı,mı yapıyor nedir forumlarda sürekli bilgi akışı dikkati birde telegramda,da aynı şekilde gerekli yerlerden bilgi alma paylaşım derken böyle oluyor sanırım bana aspirin yasak dr söyledi kesinlikle aspirin,opon,gripin gibi ilaçları içmek yok yoksa mide kanaması geçirirsin dedi istanbulda evet havalar artık yağmurlardan sonra sonbahar havasına büründü henüz üşüme yok içeriler sıcak ama dışarısı rüzgarlar başladı özellikle geceleri:ok
Evet sorma ,bir de ne dediğini bilmeyen veya ne istediğini bilmeyenlerle uğraşmak zaten insanı deli ediyor :hihi Geçen gün Çankaya'ya gittim ,adam musluk alacak,satıcıya bir anlatışı var inan sanırsın evine musluk değil de komple "banyo" alacak,ben şiştim dinlerken satıcı da ha bire anlatıyor,sonra bana döndü" siz ne bakmıştınız" dedi, ben de "hiiiç,sadece sizi dinliyorum" dedim ,bastı kahkahayı :)

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,273
65

Bakıyorum da bu gün uykun kaçmış sevgili rabitelli :haha1

Geri
Üst Alt