Maksat muhabbet olsun ...

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,011
60
343f8ac55db12fb5a7ae2cfa69565c9c.jpg

R Çevrimdışı

rabitelli

Süper Üye
Top Poster Of Month
20 Kas 2019
568
50
Offf, bu ne saçma trafik yahu. Sıpayı okula götürüp eve geldim, toplam 3km yol ama sanırsın kara şanzıman kamyon kullandım 10 saat :rant1

Bu kadar sersemi aynı anda bi araya toplamak ayrı maharet ister. Kutlarım müsebbibini.
Lafımın %50'si de yayalara...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,264
65
Offf, bu ne saçma trafik yahu. Sıpayı okula götürüp eve geldim, toplam 3km yol ama sanırsın kara şanzıman kamyon kullandım 10 saat :rant1

Bu kadar sersemi aynı anda bi araya toplamak ayrı maharet ister. Kutlarım müsebbibini.
Lafımın %50'si de yayalara...
20 gün kaldım, her gün Avcılar- hastahane arası gittik-geldik ,ben sinir oldum artık yeğenimi düşünemiyorum:deli

Televizyon Teknisyeni Çevrimiçi
20 Mar 2022
287
20
Hoş geldin teknisyen nerelerdeydin ne yaptın anlat bakalım
Bu aralar bira hastayım yatakta yatıyorum Bayadir

Biraz para bulabilirsem Arçelik televizyon alcam Toshiba hiç içime sinmedi aldığından beri sorunlu

Bu aralar bira hastayım yatakta yatıyorum bayadir

Onun dışında Toshiba Televizyona APK Chrome APK yukleyeneye çalışıyorum

Biraz para bulabilirsem Arçelik televizyon alcam Toshiba hiç içime sinmedi aldığından beri sorunlu
Hasta oldum bu TV yüzünden kimse ilgilenmiyor

İç rektörlerinin değişmesi gerekiyormuş

En sonunda kutusuna koyup bagaja atıp başka bir bölgenin servisine götüreceğim

Yada garantisinin fesh edilmesine göz yumup çalıştığım servise goturucegim

Son düzenleme:
osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,011
60
Bu aralar bira hastayım yatakta yatıyorum Bayadir

Hasta oldum bu TV yüzünden kimse ilgilenmiyor

İç rektörlerinin değişmesi gerekiyormuş
çok geçmiş olsun rabbim şifa versin inşallah ama bence arçelik alma derim oda sıkıntılı ayar için gittiğim bir kaç kişi vardı onlarda vardı grundig,de altus,da aynı çünkü hepsi aynı fabrikanın isim değiştirilmiş hali bence LG,SAMSUNG,PHİLİPS ve onvo dan şaşma derim

Televizyon Teknisyeni Çevrimiçi
20 Mar 2022
287
20
çok geçmiş olsun rabbim şifa versin inşallah ama bence arçelik alma derim oda sıkıntılı ayar için gittiğim bir kaç kişi vardı onlarda vardı grundig,de altus,da aynı çünkü hepsi aynı fabrikanın isim değiştirilmiş hali bence LG,SAMSUNG,PHİLİPS ve onvo dan şaşma derim
Teşekkür ederim Google TV İstiyorum ama pek bir seçenek yok gibi

İçine uygulama yüklemek APK yüklemek isterim

Neyse Osman abi ben çıkıyorum hayırlı akşamlar dilerim

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt