Maksat muhabbet olsun ...

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,011
60
Bizim ufaklıkta aslında bugün ana okuluna başlayacaktı ama götürmediler neymiş haftasonu tatile gidecekler bidaha,ki haftaya gelince gitsinmiş evlat onların gençlere laf geçiremiyorsun yapacak birşey yok
birde bizim eski kiracı vardı 3 kız çocuğu var en ufak 10 yaşlarında durumlarını biliyoruz hanıma telefon etmiş kadın abla sizde laptop çantası varmı hayırdır ne yapacaksın demiş utanarak,sıkılarak kızı okula gönderemedim okul çantası yok varsa sizde verin okula göndereyim valla çok üzüldük hanım bana söyledi dedim telefon et hemen gelsin zekatımızdan bir kısım para verdik ihtiyacınız ne varsa alın yetmesse destek oluruz akşamüstü
adam geldi görsen utanarak binbir dualarla uğurladık gitti nasıl sevindi dularını alalım yeter allah kabul etsin inşallah:mutlu:bye

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,264
65
Bizim ufaklıkta aslında bugün ana okuluna başlayacaktı ama götürmediler neymiş haftasonu tatile gidecekler bidaha,ki haftaya gelince gitsinmiş evlat onların gençlere laf geçiremiyorsun yapacak birşey yok
birde bizim eski kiracı vardı 3 kız çocuğu var en ufak 10 yaşlarında durumlarını biliyoruz hanıma telefon etmiş kadın abla sizde laptop çantası varmı hayırdır ne yapacaksın demiş utanarak,sıkılarak kızı okula gönderemedim okul çantası yok varsa sizde verin okula göndereyim valla çok üzüldük hanım bana söyledi dedim telefon et hemen gelsin zekatımızdan bir kısım para verdik ihtiyacınız ne varsa alın yetmesse destek oluruz akşamüstü
adam geldi görsen utanarak binbir dualarla uğurladık gitti nasıl sevindi dularını alalım yeter allah kabul etsin inşallah:mutlu:bye
Amin inşallah ,ne güzel davranış yapmışsınız 😍 , bizim de alt komşunun torunu tatildemişler ailecek, ama onlar izin almışlar 2 gün sanırım,çarşamba veya perşembe günü götüreceklermiş kızlarını,hanıma anlatmış bu gün(kızarak tabii :) )

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,011
60
Amin inşallah ,ne güzel davranış yapmışsınız 😍 , bizim de alt komşunun torunu tatildemişler ailecek, ama onlar izin almışlar 2 gün sanırım,çarşamba veya perşembe günü götüreceklermiş kızlarını,hanıma anlatmış bu gün(kızarak tabii :) )
Bizimkide işte öyle özel olduğu için söylemişler tatil dönüşü diye şimdi alışır bırakmak istemez diye üzülmesin diye

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,011
60
iyi geceler bende erken çıkıyorum yarın doktor randevum var sabah

20c0859d24dde77d9d8c8a31af340132378e491717ac50af.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,264
65
hey maşşallah abime. bi şirinyer pazarı bi hatay pazarı... tüm izmir pazarlarının tozunu attırıyorsunuz bakıyorum :haha
Dur dur ,yarın da Bostanlı pazarı varmış, oraya gideceğiz ,sabah kalk deyince kalkacakmışım yatılı okul gibi :haha1 ,Allah'tan cuma pazarı var da bizim burada cuma günleri(bir adı da sosyete pazarı), çok yakın sayılır bize 1.4 km falan :hihi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,264
65
Dur dur ,yarın da Bostanlı pazarı varmış, oraya gideceğiz ,sabah kalk deyince kalkacakmışım yatılı okul gibi :haha1 ,Allah'tan cuma pazarı var da bizim burada cuma günleri(bir adı da sosyete pazarı), çok yakın sayılır bize 1.4 km falan :hihi
İşin aslı kafamı dağıtmak için gidiyoruz, yalan değil ,çünkü uzun süre kaldım İstanbul'da yakından tanık oldum her şeye,zor gerçekten.İşte bu yüzden hanım beni her yere götürüyor ,bir şey almak zorunda kalmadan gezerek konuşarak ,bir nevi terapi gibi geliyor bana, bilirsin veya duymuşundur ben uzun konuşmayı da seven biriyim ya :hihi
Ama hanım biraz önce "alo belki sen sonra gelirsin, ben erken giderim" dedi, sanırım arkadaşına wp den yazmış, bakalım belki de gitmem :kiskis

Geri
Üst Alt