Maksat muhabbet olsun ...

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,011
60
Evet ,bizi de yarın çağırdı yeğenler , hep beraber gidecekmişiz biz de görecekmişiz (ufaklıklar öyle istemişler) ,iyi de hangi birine gidelim :) , hanıma "sen şuna gidersin ben de buna" dedim ,üstelik okullar bize epey uzak :)
Gelmemle kaçmam bir olacak sanırsam. Yarın sıpa beyi okula bırakma işi bende.
Tüm okula başlayacak olan öğrenci evlatlarımıza başarılar rabbim zihin açıklığı versin inşallah 🙌

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,264
65
Tüm okula başlayacak olan öğrenci evlatlarımıza başarılar rabbim zihin açıklığı versin inşallah 🙌
Bu gün okul telaşını canlı izledik hanımla :) Sabahtan Buca - Şirinyer pazarına gittik, oradan gelirken de migros'a girdik ,tabii okul ihtiyaçları bölümü zınga zınk dolu, bu arada küçük kız çocuğu ile annesinin tartışmasına şahit olduk :) Kızcağız telli defter istiyor, annesi alamayacağını ve nedenini anlatıyordu,kız o kadar dil döküyordu ki ,hanım "alo ben alayım bari" dedi.Belli ki annede çok fazla para yok yanında.Sonra hanım anne ile konuştu,"hediye" olarak alınmasını kabul etmiş,ben de "hadi al bakalım,teyzen okul hediyesi olarak alacak" dedim ,nasıl sevindi anlatamam,alıdığı defterin hemen kasada ödemesini yaptım ve fişi anneye verdim, çünkü onlar daha çok duracaklar belliydi,biz ise çok kalmayıp sadece şeker alı çıkacaktık :)

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,011
60
Bu gün okul telaşını canlı izledik hanımla :) Sabahtan Buca - Şirinyer pazarına gittik, oradan gelirken de migros'a girdik ,tabii okul ihtiyaçları bölümü zınga zınk dolu, bu arada küçük kız çocuğu ile annesinin tartışmasına şahit olduk :) Kızcağız telli defter istiyor, annesi alamayacağını ve nedenini anlatıyordu,kız o kadar dil döküyordu ki ,hanım "alo ben alayım bari" dedi.Belli ki annede çok fazla para yok yanında.Sonra hanım anne ile konuştu,"hediye" olarak alınmasını kabul etmiş,ben de "hadi al bakalım,teyzen okul hediyesi olarak alacak" dedim ,nasıl sevindi anlatamam,alıdığı defterin hemen kasada ödemesini yaptım ve fişi anneye verdim, çünkü onlar daha çok duracaklar belliydi,biz ise çok kalmayıp sadece şeker alı çıkacaktık :)
Allah kabul etsin bak ne güzel bir sadakaya vesile olmuşsunuz :cak

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,011
60
küçük çocuğu öyle görünce üzüldük doğrusu,arkadaşında varmış,onda görmüş :) Güle güle kullansın 🥰
iyi güzel olmuş bazen böyle tanımasakta çocukları sevindirmek lazım tabii aileler nezdinde bazen insanlar,da biliyorsun bir tuhaf oldular böyle yaptığında istemiyorlar kabul etmiyorlar düşünceler farklı acaba bir beklentimi var gibilerden

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,264
65
Buca'ya gittik ya, izban'dan indik ki pazar yerine gidelim ,ama o da ne tam orada buca metrosunun inşaatı var.bizi gören görevli caddeye çıkacağımızı düşündü sanırım bana "amca çıkışı mı arıyorsunuz" dedi, bende "hayır pazar yerine gideceğiz" dedim,o da "o zaman tersten gidin çıkarsınız" dedi,tersten gittik ama pazar yerine değil caddeye çıktık :kiskis , hanım "alo bir daha pazara giderken seni çağırırsam ne olayım "deyip fırçayı attı,sanki ben görevliye "evet çıkacağız" demişim :haha1 ,o sıcakta geldiğimiz yolu tekrar geri gidip fazlasını yürüyüp pazar yerine ulaştık :) Peynirciye gittik, hanım Sivas kırık peynirini sordu, 175 TL dedi (kilosu) Satıcı" ablam bunu herkes almaz" dedi, ben durur muyum " bu kadın herkes değil, Sivas'lı zaten alsa alsa o alır ancak" dedim :hihi

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,011
60
Selamunaleyküm forum dostları

81ef3a6af19598d399ace61f2c4c63af4f267841af16853a.jpg

Geri
Üst Alt