Maksat muhabbet olsun ...

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,011
60
Her zaman burada olmuyor ytigi ytigi , yakalamışken burakmayayım dedim :)
Hani bende bahsetmiştim ya elimde ekranı kırık bir axxen tv vardıonu başka bir ekrana adapte edecektim hdmi çevirici kart lazımdı ondan hala tam bir cevap gelmedi hem bulması zor hemde çok pahalı dediler yani uçuk fiat bir kaç yerden baktım evet işe yarıyor ama fiat çok uçuk bi tv fiatının üstünde onun için vazgeçtim tv,ye yeni panel ekran taktırıyorum dün verdim mahalledeki tanıdık komşuma 85 dolardan bahsetti dedim sen ne yaptın ya tv,nin kendisi 5000tl :haha1 sonra tamam,tamam sana yarı fiatı dedi hadi bakalım o zaman al tv,yi doğru dükkana verdim gitti yarın getirir belkiö:bilmiyom:clap2

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,264
65
Hani bende bahsetmiştim ya elimde ekranı kırık bir axxen tv vardıonu başka bir ekrana adapte edecektim hdmi çevirici kart lazımdı ondan hala tam bir cevap gelmedi hem bulması zor hemde çok pahalı dediler yani uçuk fiat bir kaç yerden baktım evet işe yarıyor ama fiat çok uçuk bi tv fiatının üstünde onun için vazgeçtim tv,ye yeni panel ekran taktırıyorum dün verdim mahalledeki tanıdık komşuma 85 dolardan bahsetti dedim sen ne yaptın ya tv,nin kendisi 5000tl :haha1 sonra tamam,tamam sana yarı fiatı dedi hadi bakalım o zaman al tv,yi doğru dükkana verdim gitti yarın getirir belkiö:bilmiyom:clap2
En iyisini yapmışsın,umarım uyum sağlar :ok ,Diğer yöntemle olmazdı zaten ,değmezdi yani :)

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,011
60
sağol ama o kart işe yarıyormuş yani tüm tv,ler için geçerli pin sayısına göre girişleri var ekran panale giden kabloyu o karta takıp istediğin ekrana görüntüyü aktarabiliyorsun neyse zaten benim gördüğüm fiat çok yüksek 15000,den başlayıp 45000,bine kadar çıkıyor belki bu yüksek fiatli tv,ler için iyi olur ama 32 inç tv için değmez :ok

R Çevrimdışı

rabitelli

Süper Üye
Top Poster Of Month
20 Kas 2019
566
50
teraspy teraspy
Abi şarjlı o, kırmızı zamazingoyu diyon dee mi. Kömürü bitmiş heralım, duman attırmaya başladı, yakmadan dağıtayım dedim.

Halen dağınık. Toplarım bi ara😆

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,264
65
sağol ama o kart işe yarıyormuş yani tüm tv,ler için geçerli pin sayısına göre girişleri var ekran panale giden kabloyu o karta takıp istediğin ekrana görüntüyü aktarabiliyorsun neyse zaten benim gördüğüm fiat çok yüksek 15000,den başlayıp 45000,bine kadar çıkıyor belki bu yüksek fiatli tv,ler için iyi olur ama 32 inç tv için değmez :ok
Daha iyi oldu boşver,hele tv sağlam çalışır gelsin süper olur :ok .Biz istedik 82 ekran tv bir tane,3 harflilerde 4300 e tv var, bir ara hanımla spotçuları gezeceğiz bakalım,çünkü bir de blender seti bakacağız, bizimki motor yaktı maalesef :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,264
65
Şansa, amazonda motorun kıç kısmı satılmakta idi. 125kaada 2 takım aldımıştım. Şindiki gümrük tantanaları ile havayı alırdım.
Bu gün hanımla bu konuyu konuştuk, gümrük konusu :) Oğlum anneler günü hediyesi cüzdan almıştı, iyice yırtılmıştı ,hanıma "şimdi 1 liraysa 10 liiraya alınır artık, bir ara Kemeraltı'na gider bakarız" dedim , bizimki çok kızdı gümrük şeysine :)

Son düzenleme:
osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,011
60
Daha iyi oldu boşver,hele tv sağlam çalışır gelsin süper olur :ok .Biz istedik 82 ekran tv bir tane,3 harflilerde 4300 e tv var, bir ara hanımla spotçuları gezeceğiz bakalım,çünkü bir de blender seti bakacağız, bizimki motor yaktı maalesef :)
İsimli olanların yanına yaklaşılmıyor zaten de spotçularda,da çok fazla indirim yok yani geçen yıl burdan bi abimize onvo 55 inç tv aldık beylikdüzü spotçular pazarı eskitji den taksitli 12000 tl idi bu yıl yine aynı fiat yine bi bak inşallah uygun fiata bulursun :bilmiyom

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,264
65
İsimli olanların yanına yaklaşılmıyor zaten de spotçularda,da çok fazla indirim yok yani geçen yıl burdan bi abimize onvo 55 inç tv aldık beylikdüzü spotçular pazarı eskitji den taksitli 12000 tl idi bu yıl yine aynı fiat yine bi bak inşallah uygun fiata bulursun :bilmiyom
Bulurum sanıyorum, nakit olunca bazen "olmaz vermem" demiyorlar :) 17 bin liraya 18 bin btu altus klima alındı geçenlerde,servis gelip kurmuştu arkadaşın evine ,şansımızı deneyeceğiz artık ,tabii ay sonuna doğru gideriz ,çünkü emekli maaşımı 19 unda alıyorum :ok

R Çevrimdışı

rabitelli

Süper Üye
Top Poster Of Month
20 Kas 2019
566
50
Bu gün hanımla bu konuyu konuştuk, gümrük konusu :) Oğlum anneler günü hediyesi cüzdan almıştı, iyice yırtılmıştı ,hanıma "şimdi 1 liraysa 10 liiraya alınır artık, bir ara Kemeraltı'na gider bakarız" dedim , bizimki çok kızdı gümrüş şeysine :)
Hani yani toplasan 1o yılda dışardan bi şeyler 5 kez ya aldım ya almadım. Ama bu şekilde milletin elini ayağını bağlayınca, bu sefer iç piyasadakiler fiyat şişirecek. Yani "bana ne ben bi şey almıyom ki" diyene de kaçacak ama, millet hoşnut halinden heralım, pek tepki olmadı.:cigara

Geri
Üst Alt