Maksat muhabbet olsun ...

osmanke Çevrimiçi

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,013
60
5f4ad058ad3f0b195d5b6924c13cafd8.jpg

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,276
65
Herşeyi kafaya takmamak lazım dostum üzerinde fazla durma yoksa üstünde durdukça hasta oluyor insan
İşte bazen olmuyor ,mesela bu gün "nasıl olmuş, neden olmuş, eee neden o hastahaneye gitmiş" sorularına cevap verdim ,sonra arkadaşın hanımı "olayı tekrar yaşatmayalım alattin beye" dedi de konu kapandı.Yani bazen mecburen üzerinde duruluyor :)

R Çevrimiçi

rabitelli

Süper Üye
Top Poster Of Month
20 Kas 2019
574
50
İşte bazen olmuyor ,mesela bu gün "nasıl olmuş, neden olmuş, eee neden o hastahaneye gitmiş" sorularına cevap verdim ,sonra arkadaşın hanımı "olayı tekrar yaşatmayalım alattin beye" dedi de konu kapandı.Yani bazen mecburen üzerinde duruluyor :)
Zaman... Her şeyi kontrol edemiyoruz da; zamanla taşlar yerine oturuyor. O süreçte bazan "baş ağrıtan" şeyler de yaşayabiliyoruz ister istemez. İlla ki taşlar yerine oturacak, yaşam her zamanki rutini iLe devam edecektir. 👍

osmanke Çevrimiçi

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,013
60
Evet maalesef insanlar bazen bunu bilerek veya bilmeyerek,de olsa yapıyorlar bize düşende sabırlı olmak :bilmiyom :ok

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,276
65
Zaman... Her şeyi kontrol edemiyoruz da; zamanla taşlar yerine oturuyor. O süreçte bazan "baş ağrıtan" şeyler de yaşayabiliyoruz ister istemez. İlla ki taşlar yerine oturacak, yaşam her zamanki rutini iLe devam edecektir. 👍

Evet maalesef insanlar bazen bunu bilerek veya bilmeyerek,de olsa yapıyorlar bize düşende sabırlı olmak :bilmiyom :ok
Bizim hanım bana "aslında 5 gün önce telefonda anlatmıştım herşeyi" dedi ,ama insanlarda merak var maalesef.Mesela "ben DR her şeyi sordum" diyorum, bana "ee, ..." ile başlayan sorular geliyor ,gerçekten sordum hatta Dr bana "ben konuşabilirmiyim bile dedi :) , bende "ailenin merak ettiği sorular var, sizin anlattığınızı değil ailenin merak ettiğini de sormak istiyorum"dedim,o da bana her şeyi anlattı, tabii bunları söylemedim bu gün,neyse :)

R Çevrimiçi

rabitelli

Süper Üye
Top Poster Of Month
20 Kas 2019
574
50
Sizlere iyi geceler. Kaçıyorum, kendimi uyumaya zorlayacam, yoksa buzdolabını patlatacam ve bu saatte bir şeyler yemek hiç iyi olmayacak benim için.

Sağlıkla ve keyifle kalın. Mutlu geceler.

osmanke Çevrimiçi

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,013
60
Aslında kimseye birşey anlatmak zorunluluğu yok rabbim vaktini saatini kararlaştırmış herşey bahane sen ne yaparsan yap herbirimiz için bir şey mutlaka bahane olacak yolda yürürken ayağımız taşa takılacak uykudayken kalp krizi vs,vs bu evrenin mutlak sahibi bize şah damarımızdan daha yakın o ol dedimi herşey olur neyse dostum istersen bu konuyu kapatalım senide hüzünlendirmeyelim.

osmanke Çevrimiçi

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,013
60
Bu gece bende erken kaçıyorum yarın malum cuma biraz erken kalkacam dünürler geldi belki biyerlere kaçarız namaz için herkese hayırlı geceler cumanız mübarek olsun :bye 🙌

Geri
Üst Alt