Maksat muhabbet olsun ...

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,270
65
Enteresan. Bende 4 ileri sirion var tam otomatik, klasik 1-2-D-R-P düzeninde. 1de sadece 1.vitesi, 2de sadece 1 ve 2yi, D'de 4 ileriyi de kullanıyor. Kaz dağları gibi gıcık yerleri inerken kimi zamD bazan dediğim gibi 2ye çekiyorum.
Ben hep D ile çıkıyordum ,ama sonradan biz de oradan gittiğimizde bir kamyonu sollamıştık da çok şaşırmıştım (Çanakkale üzerinden Avcılar'a gidiyorduk :) ) Benim araba da klasik otomatik L-2-D-N-P hatta hanım hep " bizim araba yokuş çıkarken köh köh yapıyor" derdi o zamanlar :kiskis ,bende toyoya 1.3 terra var :ok

R Çevrimiçi

rabitelli

Süper Üye
Top Poster Of Month
20 Kas 2019
573
50
Ben hep D ile çıkıyordum ,ama sonradan biz de oradan gittiğimizde bir kamyonu sollamıştık da çok şaşırmıştım (Çanakkale üzerinden Avcılar'a gidiyorduk :) ) Benim araba da klasik otomatik L-2-D-N-P hatta hanım hep " bizim araba yokuş çıkarken köh köh yapıyor" derdi o zamanlar :kiskis ,bende toyoya 1.3 terra var :ok
Heh işte, o köh köh yaptığı zaman 2 ye çekmek yerine gaza azcık basıvercen abi, araba düşürür vitesi gerektiği gibi. Aynı motor olabilir. 1.3 bendeki de. Daihatsu zati toyotanın.

Ben kaççam galiba:uyku1

Hepinize keyifli geceler, mutlu rüyalar.

osmanke Çevrimiçi

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,012
60
Heh işte, o köh köh yaptığı zaman 2 ye çekmek yerine gaza azcık basıvercen abi, araba düşürür vitesi gerektiği gibi. Aynı motor olabilir. 1.3 bendeki de. Daihatsu zati toyotanın.

Ben kaççam galiba:uyku1

Hepinize keyifli geceler, mutlu rüyalar.
iyi geceler rabitelli bende kaçar dostlar yarın görüşebilmek dileği ile herkese hayırlı geceler dilerim

738db170c9da1e31aa506fe63deef78724ab977d7331c024.jpg

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,270
65
Döndüm döndüm ,Allah kısmet ederse yarın Çiğli'ye gideceğiz ama hanımla :) aslında başsağlığına gideceğiz eski komşumuza ...
Çiğli'ye gittik ne memnun oldu ablamız, baya oturduk salmak istemedi bizi, bu arada mahalleden ve eskilerden bahsettik durduk,eşi bizim eski bateristimizdi ben ona "devrik şef" derim hep, hala da diyorum :kiskis ,onun hikayesi var tabii ,inşallah bir gün anlatırım neden "devrik şef" dediğimi :hihi Eve gelirken rahmetli eski muhtarımız ve can dostum Yaşar abinin hanımı aradı bizim hanımı,bize bir kaç arkadaş ile baş sağlığına geleceklermiş,tabii eve ancak döndük,acele yemek yedik ve "buyrun" diyerek haber verdik.Foruma girmeden 30 dakika önce gittiler, bizim hanım" ne çok seviyorlar seni alo" dedi (öhömm) , ben de "çok konuşuyorum ya,sana öyle gelmiştir kız" dedim :hihi

Geri
Üst Alt