Maksat muhabbet olsun ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,196
65
Olay günü sevgili önder ümraniye'ye arkadaşına gidiyor,saat 20:30 gibi tam ayrılacak iken fenalaşıyor,hatta kardeşim "ben de geleyim önder,sana yoldaş olurum" demiş,neyse arkadaşı hemen ilk önce dilini çıkartıyor ve masaj yapmaya başlıyor ,eşi de telefon ile ambulans çağırıyor.Bu arada o saatlerde kardeşim önderi arıyor "geç kaldın neredesin" diye,telefon açılmıyor,o da herhalde geliyor ,araba kullanıyor açamadı demiş kendi kendine,gecesi sanırım 22 gibi polis yeğenimi arıyor ve "babanız hastanede acilde "diyerek bilgi veriyor,tabii hemen hastaneye gidiliyor ve wp den kardeşim gruba da yazıyor.Ertesi gün ablam hanımı arıyor "alo uyuyordur "diyerek ve anlatıyor, hanım beni kaldırdı,acele ile kahvaltımızı yaptık bu arada hanım çantamı hazırlamış,dolmuşa binip garaja gittiğimde saat 13:30 idi.Velhasıl 14 nilüfer arabasına binip İstanbul'a indim,aslında 21:40 gibi indim ama servis çok dolaştığı için 22:45 gibi servisteki bir gencin sayesinde metrobüs durağında indim ve Avcılar-şükrübey de indim, navigasyon ile evi buldum.Sonrası hergün Avcılar- Ümraniye 😔
Bu arada İzmir'den duyan arkadaşlarımın hepsinden fırça da yedim ,"neden arayıp söylemedin,seni garaja bırakırdım, dolmuş epey geç götürmüştür" diye ,arayan arayana ,kardeşim de şaşırdı "alo ne çok seviyorlar seni" diye :)Tabii sadece mahalle arkadaşlarım değil, Karşıyaka- Çiğli-Bornova ,kim duyduysa hemen diğer arkadaşları aramış bilgi vermiş,ayrıca forum içinden de arandığımı sevinerek belirteyim gençler.Tabii olumsuz olaylar da olmadı değil ,evi yatıştırmak bana kaldığından genelde bazı zamanlar susmayı da başardık herşeye rağmen(maalesef),bilirsiniz bu tip konularda akıl veren çok oluyor nedense,akıl verirken iyi mi olur kötü mü olur hiç düşünmüyorlar, neyse :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,196
65
Teraspy dostum hoşgeldin hayırlı geceler nasılsın :bye
Teşekkür ederim sevgili osmanke, iyiyim çok şükür bu gün neredyse koca gün uzandım,bazan dalmışım hanım diyor :) Eee, kolay değil tabii.Ama bir daha gittiğimde servise binmem artık, meğer garajdan m1 miydi neydi metroya binip şirinevlerde inip oradan da metrobüs ile Avcılar ne kolay :)

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
3,000
60
Teşekkür ederim sevgili osmanke, iyiyim çok şükür bu gün neredyse koca gün uzandım,bazan dalmışım hanım diyor :) Eee, kolay değil tabii.Ama bir daha gittiğimde servise binmem artık, meğer garajdan m1 miydi neydi metroya binip şirinevlerde inip oradan da metrobüs ile Avcılar ne kolay :)
neden aktarmalıyı tercih ediyorsun,ki direk avcılar,otogar otobüsü var tek vesait evet tramvay daha sık geçiyor ama aktarma tabii sana daha hızlı geliyor metroya bin şirinevlerden metrobüs avcılar ama zaman açısından hemen,hemen aynı yinede sen bilirsin metrobüs biraz daha tuzlu :kiskis

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,196
65
neden aktarmalıyı tercih ediyorsun,ki direk avcılar,otogar otobüsü var tek vesait evet tramvay daha sık geçiyor ama aktarma tabii sana daha hızlı geliyor metroya bin şirinevlerden metrobüs avcılar ama zaman açısından hemen,hemen aynı yinede sen bilirsin metrobüs biraz daha tuzlu :kiskis
Biliyorum, 76O idi sanırım ,ama diğerleri daha hızlı ,onunla zaten serkanın yanına gittim bir gün, yol kalabalık olunca ha bire yolda geçiyor ömür :haha1

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,196
65
Unutmadan yazayım ,bu gün beni 6 yıldır hiç aramayan arkadaşım aradı ve "geçmiş olsun alo,inan çok üzüldüm bir şeye ihtiyacınız var mı" dedi,söylediğine göre telefonu değiştirince numaram da gitmiş ,ben de "eee, seni kaç kere aradım ya" dedim, kaydetmeyi unutmuşum dedi:) ,ama olsun inanın çok sevindim gerçekten, bana "birbirimizden kopmayalım" dedi bir de ,muhtemelen yarın bize geleceklermiş bakalım :)

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
3,000
60
Unutmadan yazayım ,bu gün beni 6 yıldır hiç aramayan arkadaşım aradı ve "geçmiş olsun alo,inan çok üzüldüm bir şeye ihtiyacınız var mı" dedi,söylediğine göre telefonu değiştirince numaram da gitmiş ,ben de "eee, seni kaç kere aradım ya" dedim, kaydetmeyi unutmuşum dedi:) ,ama olsun inanın çok sevindim gerçekten, bana "birbirimizden kopmayalım" dedi bir de ,muhtemelen yarın bize geleceklermiş bakalım :)
Hadi bakalım hayırlı olsun :ok

T Çevrimdışı

tartar10 

Aktif Üye
8 Kas 2018
208
45
Abi çok geçmiş olsun

Geri
Üst Alt