Maksat muhabbet olsun ...

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
2,970
59
Bide semt pazarı olayı var geçen hafta pazarcıları belediye sokaktan alıp yeni yaptığı pazar yerine getirmek istedi onlarda birsürü mazeret uydurdular belediyeye protesto için gittiler tabi belediye kabul etmedi bakalım bu hafta ne yapacaklar ama ister,istemez yeni yere gelecekler çünkü eski yer bir cadde ve her pazartesi kurulduğunda araçlar semtin etrafından dolaşmak vede herhangi bir hasta durumunda yada yangın için gelen itfaiye giremiyor yeni yer oldukça müsait yoldan tam bizim karşı tarafımızda ana yola yakın tüm sitelerin ortasında boş araziyi değerlendirdiler onların derdi zenginlerin olduğu bir site var oraya biraz uzak kalıyor ordan gelenler pazarlık yapmadan alışveriş yapıyor onlarında işlerine geliyor tabii gelirleri düşecek ondan istemiyorlar gelmeyi durum bu aynısını bizim bi alt semtimizde yaptılar ordada aynı mesele oldu ama tabiri caizsse mike,mike 1 ay sonra geldiler tezgahlarını kurdular:bilmiyom:haha1

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,066
64
Valla ben gitmiyorum artık veya gidemiyorum ,ama araba ile alırlarsa gidip yapıyorum ,sakal da almıyorum ,bu gün Ayrancılar'a gittim next cihaz, sahibi bana "bocumuz ne" dedi, (400 tl istemiş uyducu) ,ben de ne vereceksin peki dedim , 150 tl dedi , ben de "tanıdığım gariban bir aile var ,150 sen ver 100 de ben vereyim ,kıyma alalım verelim" dedim, adam şaşırdı ben alayım abim lafı mı olur dedi,asla kabul etmedim, 150 verdi bende 100 ekledim carrefoursa'dan 250 tlik kıyma aldı,Karabağlarda oturan o aileye götürüp verdik beraber :)

NOT:
Bunu yazıp yazmama konusunda epey düşündüm aslında ama yazmaya karar verdim :ok
Çünkü beni arabası ile bırakacaktı zaten evime :ok

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
2,970
59
Valla ben gitmiyorum artık veya gidemiyorum ,ama araba ile alırlarsa gidip yapıyorum ,sakal da almıyorum ,bu gün Ayrancılar'a gittim next cihaz, sahibi bana "bocumuz ne" dedi, (400 tl istemiş uyducu) ,ben de ne vereceksin peki dedim , 150 tl dedi , ben de "tanıdığım gariban bir aile var ,150 sen ver 100 de ben vereyim ,kıyma alalım verelim" dedim, adam şaşırdı ben alayım abim lafı mı olur dedi,asla kabul etmedim, 150 verdi bende 100 ekledim carrefoursa'dan 250 tlik kıyma aldı,Karabağlarda oturan o aileye götürüp verdik beraber :)

NOT:
İyi yapmışsın allah kabul etsin biz gerek kurban bayramında gerekse normal zamanda zekatımızdan götürüp yardımlarımızı yapıyoruz:fiskosrabbim hepimizin yaptığı iyilikleri izzeti dergahında kabul eylesin inşallah👐

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
2,970
59
Selamunaleyküm ben geldim dostlar

caps8ef65c5951a192ad2.jpg

tobacco Çevrimdışı

tobacco 

Aktif Üye
5 Ara 2020
385
36

NOT:
aslan abim benim parayı cukkalamadın yani bir de üstüne para verdin allah senden razı olsun ayağına taş deymesin abim benim adamsın adam

Selamlar 😀 Nasılsınız?
bu konuyu okumuşundur hiç deyilse teraspy teraspy abiye geçmiş olsun diyeydin karıkoca hasta yatıyolardı gerçi alo abi daha iyi ama yenge hala rahatsız :bilmiyom

I Çevrimdışı

independent

Süper Üye
12 Haz 2023
662
39
aslan abim benim parayı cukkalamadın yani bir de üstüne para verdin allah senden razı olsun ayağına taş deymesin abim benim adamsın adam

bu konuyu okumuşundur hiç deyilse teraspy teraspy abiye geçmiş olsun diyeydin karıkoca hasta yatıyolardı gerçi alo abi daha iyi ama yenge hala rahatsız :bilmiyom
aaaaaaa haberim yoktu teraspy teraspy çok geçmiş olsun. Foruma uzun zamandır gelmedim , yazılanları da okumadım sadece selam vereyim demiştim 😟

PCTeknikElektronik Çevrimdışı
30 Ocak 2024
229
İşin aslı hastayım sevgili osmanke, bu gün yeğenler geldiler geçmiş olsuna ☺️ , tam da M memoli1478 ile konuşuyordum o sıra, zil çaldı, hanım baktı "İlkerler geliyor alo kalk" dedi,sonrasında divana uzandım uyumuşum,ilker aramış görüntülü olarak "eniştem nasıl oldun" diye :) ,kısacası felaket gribim.
Çok geçmiş olsun Emmi kendine dikkat et.

R Çevrimdışı

rabitelli

Süper Üye
Top Poster Of Month
20 Kas 2019
540
50
Yav arkadaşlar Emmi'den haber alan var mı? Bir aydır ses seda yok. Nasıl bir hastalıktır bu?
Tamam. Son sorum salakçaydı, nasıl olduğunu son bi haftadır çok iyi gözlemleme şansım oldu.

Geri
Üst Alt