Maksat muhabbet olsun ...

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
Ne kurusu sevgili osmanke, olur mu ben de onun için çıkmıştım çariıya zaten ama baktım olacak gibi değil hanımı aradım ,alma alo boşver , bir şeyler yaparım dedi :) evet ya, inşallah da bakalım ne olur hep diyorum "Allahtan ev kendi evimiz, kira olsa yanmıştık" diye :)
Ben kaçar artık başımın agrısından zor duruyorum sana tüm dostlarımıza hayırlı geceler mutlu yıllar dilerim sevgi,selamlarımla. :bye

414477148_763129672523913_1716974943672163031_n.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Yazmadan edemeyeceğim :)
Gençler ,hanım ben çerez alamayınca patatesli sigara böreği yapmış,ayran ile süper gitti ,bir de "Ali Sunal"ın programını izledik tvden, gerçekten süperdi(bizimki en son yaz alo dedi ,ben de en son yazıyorum :) ) , bastık kahkahayı,hele nene bizi yerlere yatırdı, özlemişik :haha1
Hepinize iyi geceler :ok

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Sayın Emmi, tüm forum ahalisi. Bugünlük (her ne kadar fazla kısa olsa da) benden bu kadar. Daha x360ce kuracağım. Gamepadleri xbox gamepadi yapacağım, direksiyon kurulumu var. 🤪😭😱 Herhalde bu gece sabahlarım. Herkese iyi geceler, bol keyifler, sağlıklar, huzurlar. :rock:uzgun:bye

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Sayın Emmi, tüm forum ahalisi. Bugünlük (her ne kadar fazla kısa olsa da) benden bu kadar. Daha x360ce kuracağım. Gamepadleri xbox gamepadi yapacağım, direksiyon kurulumu var. 🤪😭😱 Herhalde bu gece sabahlarım. Herkese iyi geceler, bol keyifler, sağlıklar, huzurlar. :rock:uzgun:bye
İyi geceler,sana kolay gelsin :ok

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
Sen beni yanlış anlama yorulmuşundur bende uyuyup kalmışım ondan geç geldim bende fazla durmam sen keyfine bak :bye :ok

Geri
Üst Alt