Maksat muhabbet olsun ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
O konuda şu anda scratch çalışıyorlar ama çabuk sıkıldılar. Söylediğiniz gibi altyapı dursun, kurcalasınlar. :)

Bahsettiğiniz gibi wine uzun zamandır yetmiyor. Ancak şimdi aklıma emulatörler geldi. Çoğunun linux platformuna uygun çıkarılmış halleri var;

RPCS3
Pcsx2
Ryujinx
Yuzu

Zaten sıklıkla lazım olanlar bunlar. :ok

Bu arada Yüksek işlem gücünü bende özlemişim. ARC tabanlı yüksek sıkıştırma açan 11 tane uygulama çalışıyor şu an. :)
Bu gece biraz erken müsaadenizi isteyeceğim. Gündüz hiç yapmadığımızı yaptık ve çarşıya çıktık. (Kalabalıkta çıkmıyorduk.) O yüzden detayları yarın aktaracağım. Fiorinoyla nasıl off road yaptık v.s. :)

Herkese iyi geceler. Sağlıkla kalın. :uyku:uyku1
İyi geceler :ok

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
Selamunaleyküm forum dostları

04351d4cbcc8de57695db3194007ede556ff06135b5366cf.jpg

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
Ooo sevgili osmanke osmanke hoşgeldin ,yine geciktin ,bende tam çıkacaktım :)
Evet haklısın ama biliyorsun bugün sirkeci,karaköy,eminönü gezdim ve çok yoruldum üstelikte sanki tüm istanbul bir olmuş hepsi oradaydılar adımatacak yer yok caddelerde hele trafik kitlenmiş durumdaydı başağrısından zor duruyorum birde bizimkiler hastanmışlar torun,gelin,çocuk küçük çocuk hepsi sergi torunu hastaneye götürmüşler serum falan vermişler ishal,de varmış bakalım inşallah bana geçmez hayırlısı :uzgun :uzgun :bilmiyom

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Evet haklısın ama biliyorsun bugün sirkeci,karaköy,eminönü gezdim ve çok yoruldum üstelikte sanki tüm istanbul bir olmuş hepsi oradaydılar adımatacak yer yok caddelerde hele trafik kitlenmiş durumdaydı başağrısından zor duruyorum birde bizimkiler hastanmışlar torun,gelin,çocuk küçük çocuk hepsi sergi torunu hastaneye götürmüşler serum falan vermişler ishal,de varmış bakalım inşallah bana geçmez hayırlısı :uzgun :uzgun :bilmiyom
Sahi unuttum çarşı işini:slap ,Geçmiş olsun bu arada salgın zaten bizim evde sıkıntı yok ama apartmanın yarısı hasta,hanıma "kimseye gitme" dedim.Gerçi asansör kullanıyoruz ,daracık kutu bilirsin asansör, ayrıca biz karı-koca maska takmaya başladık bayadır.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
Sahi unuttum çarşı işini:slap ,Geçmiş olsun bu arada salgın zaten bizim evde sıkıntı yok ama apartmanın yarısı hasta,hanıma "kimseye gitme" dedim.Gerçi asansör kullanıyoruz ,daracık kutu bilirsin asansör, ayrıca biz karı-koca maska takmaya başladık bayadır.
Taksan ne olacak sen,ben takarız ama çocuklar bütüngün dışardalar zaten onlardan geçiyor bize yoksa kalabalık yoğun olan yerlere biz gitmiyoruz onlar genç oldukları için canları istiyor geziyorlar sonrada hasta olup bize,de getiriyorlar :bilmiyom :bilmiyom :uzgun:ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Bende erken çıkarım bu gece
Ben de bizim çarşıyı dolaştım ,hanım çerez al biraz dedi :) süpriz bir olayla karşılaştım, uzun zaman görmediğim bir abimi gördüm, bir bankta oturup eskileri konuştuk,eve davet ettim ama gelmedi "işim var alocum,buraya toruma geldim,yarın döneceğim" dedi :) Telefonunu aldım bana "illa bekliyorum bak ,gidince adresi atarım( adres dediği konum:) ) ,valla hanımı da al gel " dedi,

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
Ben de bizim çarşıyı dolaştım ,hanım çerez al biraz dedi :) süpriz bir olayla karşılaştım, uzun zaman görmediğim bir abimi gördüm, bir bankta oturup eskileri konuştuk,eve davet ettim ama gelmedi "işim var alocum,buraya toruma geldim,yarın döneceğim" dedi :) Telefonunu aldım bana "illa bekliyorum bak ,gidince adresi atarım( adres dediği konum:) ) ,valla hanımı da al gel " dedi,
Evet bende aldım ama fiatlar uçuk yarım kilo karışık aldım 200tl verdim. ne güzel mutlu olmuşsun belli yakınsa neden olmasın :bilmiyom ben yeniyıl mesajını yazdım yarın belki giremem foruma kutlama falan değil,de rahatsızlıktan dolayı:ok

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Evet bende aldım ama fiatlar uçuk yarım kilo karışık aldım 200tl verdim. ne güzel mutlu olmuşsun belli yakınsa neden olmasın :bilmiyom ben yeniyıl mesajını yazdım yarın belki giremem foruma kutlama falan değil,de rahatsızlıktan dolayı:ok
Ben almadım inan , hesapladık kitapladık dursun dedik çünkü benim maaş 19'unda yatıyor,ondan önce sigorta ödemesi var , çerez de olmayı versin ,çünkü cezalı ödemek istemiyorum :)

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
Ben almadım inan , hesapladık kitapladık dursun dedik çünkü benim maaş 19'unda yatıyor,ondan önce sigorta ödemesi var , çerez de olmayı versin ,çünkü cezalı ödemek istemiyorum :)
Kusura bakma böyle pat diye yazdım inşallah şu maaşları iyi yükseltirlerde sende biraz feraha kavuşursun🙌🙌

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Kusura bakma böyle pat diye yazdım inşallah şu maaşları iyi yükseltirlerde sende biraz feraha kavuşursun🙌🙌
Ne kurusu sevgili osmanke, olur mu ben de onun için çıkmıştım çariıya zaten ama baktım olacak gibi değil hanımı aradım ,alma alo boşver , bir şeyler yaparım dedi :) evet ya, inşallah da bakalım ne olur hep diyorum "Allahtan ev kendi evimiz, kira olsa yanmıştık" diye :)

Geri
Üst Alt