Maksat muhabbet olsun ...

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
Dur dur, titan4k değil, hiremco - Next işlemcisi,titanınki Hi3798MV300V2 :)
Yahu ben yine yanlış anlamışım senin anlattığına pc den bahsediyorsun diye bakıyorum evet bu cihazları biliyorum geçici olarak bir süre bunlardan kullandım ben benim o zamanlarda wu cihazım vardı yazılım atarlarkene cihazı gümlettiler yerine geçici olarak bundan kullandım bunlar zaten enigma 2 cihazlar diye geçiyor bir kaç çeşit cihaz var böyle ama gördüğün gibi çok pahalı cihazlar ben çift tunerli olanını kullandım o zamanlar motorlu çanak vardı sonra evi taşıyıp apartman olunca motorluyu takmadım cihazı,da sattım ama bunlar çok iyi ama aynı zamanda çok profesyonel olmak gerekiyor bir anlık dalgınlık yanlış yazılım cihazın çöp olmasına neden oluyor çünkü yazılımlarının hepsi birbirine yakın doğru yazılım diye yüklersin yazılımı alıyor ama sonra birdaha açılmıyor ondan sonra uğraş dur yaptıracam diye bazen tamamen bordun değişmesi gerekiyor anlamıyorsun bunların tıpa,tıp aynısını çinde yaptırıp getiriyorlar satıyorlar orjinal diye kendin,de olsa ustasına,da yükletsen güm diye çakılıp kalıyor onun için ben küçük ama stabil cihaz kullanmayı tercih ediyorum :bilmiyom :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Yahu ben yine yanlış anlamışım senin anlattığına pc den bahsediyorsun diye bakıyorum evet bu cihazları biliyorum geçici olarak bir süre bunlardan kullandım ben benim o zamanlarda wu cihazım vardı yazılım atarlarkene cihazı gümlettiler yerine geçici olarak bundan kullandım bunlar zaten enigma 2 cihazlar diye geçiyor bir kaç çeşit cihaz var böyle ama gördüğün gibi çok pahalı cihazlar ben çift tunerli olanını kullandım o zamanlar motorlu çanak vardı sonra evi taşıyıp apartman olunca motorluyu takmadım cihazı,da sattım ama bunlar çok iyi ama aynı zamanda çok profesyonel olmak gerekiyor bir anlık dalgınlık yanlış yazılım cihazın çöp olmasına neden oluyor çünkü yazılımlarının hepsi birbirine yakın doğru yazılım diye yüklersin yazılımı alıyor ama sonra birdaha açılmıyor ondan sonra uğraş dur yaptıracam diye bazen tamamen bordun değişmesi gerekiyor anlamıyorsun bunların tıpa,tıp aynısını çinde yaptırıp getiriyorlar satıyorlar orjinal diye kendin,de olsa ustasına,da yükletsen güm diye çakılıp kalıyor onun için ben küçük ama stabil cihaz kullanmayı tercih ediyorum :bilmiyom :ok
PC den neden bahsedeyim receiver konusunda mübarek :) ,kendin demedin mi :

Evet olur olmasına ama ama o sungate kasası gibi değil masaüstü pc kasası gibi olması lazım sistem ayırıcı kartları olması lazım hadi biz onu server kasaları gibi yapalım en iyisi bu olur bence kat,kat herkes rahat eder onu,mu bunu,mu seçme derdi olmaz :haha1 :haha :hoba1:ok
:durt

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
Bak aynı sitede bu cihaz,da var fiata bi bakarmısın bence değmez

GİGABLUE QUAD 4K UHD UYDU ALICISI​

2 MODÜL GİRİŞİ , GERÇEK 4K , 2 KART OKUYUCU VE DAHA FAZLASI!
18.000,00 TL

• %5 Havale İndirimli17.100,00 TL

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
Evet receiverden bahsediyoruz, mini receiverden değil, gömülü linuxtan da değil ,açık linux yazılımlarından bahsediyorum,boot (yükleme) sırasında soracak, mesela 1- linux receiver 2-android receiver diye :) Peki multiboot receiver yok mu, varsa nasıl çalışıyor bunlar :alala
Ben şurada yanlış anlamışım pc olarak algılamışım :haha1 :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Bak aynı sitede bu cihaz,da var fiata bi bakarmısın bence değmez

GİGABLUE QUAD 4K UHD UYDU ALICISI​

2 MODÜL GİRİŞİ , GERÇEK 4K , 2 KART OKUYUCU VE DAHA FAZLASI!
18.000,00 TL

• %5 Havale İndirimli17.100,00 TL
Bunda tek işletim sistemi var dikkatini çekerim, incelememişsin iyice :) bunun artıları var, yapılamazmı bizdeki receiverlere,yapılır elbet gigablue gibi :) Ben çift işletim sisteminden bahsediyorum ,velhasıl adamlar yapmış çift işletim sistemli(oktagon) cihaz , anlaşılan uykun gelmiş belli ,benim de geldi açıkçası :)

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
Bu cihazların çoğu alman menşeeli evet çok güzel cihazlar çok pahalı bize göre ama hertürlü ihtiyacı karşılıyor ama aynı zamanda tehlikeli bunlara benzer yurtdışı yeni üretilen cihazlar var ismini bile bilmediklerimiz yurtdışında yaşayan gurbetçi bu işlerle uğraşan dostlarımız var onlardan duyuyoruz ama tabii euro üzerinden olduğu için bize uzak kalıyor :ok

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
Bunda tek işletim sistemi var dikkatini çekerim, incelememişsin iyice :) bunun artıları var, yapılamazmı bizdeki receiverlere,yapılır elbet gigablue gibi :) Ben çift işletim sisteminden bahsediyorum ,velhasıl adamlar yapmış çift işletim sistemli(oktagon) cihaz , anlaşılan uykun gelmiş belli ,benim de geldi açıkçası :)
Almaya niyetim yokki :hoba1:hoba1evet biliyorum ama sen biliyormusun bir zamanlar uydu fuarları yapılıyordu yeni cihazlar tanıtılıyordu en son işte bu cihazlar çıktı tr,de sadece uyducular ve zengin olanlar alabildi bunları sonra birdaha fuarlar yapılmadı bunları alabilecek olanlara şimdi almanyada,ki fuar için davetiye veriyorlar banada geliyordu ama ben gitmeyince bir daha göndermediler oradaki uydu ve elektronik fuarlarında bunların alası var hatta tıpkı tv,lerde bir ara halogromı denediler oturtamadılar sistemi diye biliyorum aynı şekilde bu cihazlara,da denediler ama sonra ne olduysa kaldırdılar sistemi çıktığında çok ilgisni çekmişti insanların hani mars diye bir filim var orda holgramla aynadan tlf,ve görüntülü görüşme yaptığı gibi olsaydı olay olacaktı sim kartını takıp tvden direk canlı görüşme aynısı reciverde inanılmaz değilmi bir anda karşında hareketli tv,tlf, ve halogram canlı yanında .:ok

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
Dün yine üzücü bir haber aldık forumlardan paylo diye bir ustamız vardı allah rahmet eylesin sizin oralara yakın heralde aydında ikamet ediyormuş kendisi hastaymış ama maalesef kurtulamamış çınarlar bir,bir gidiyor mekanı cennet olsun inşallah.
ben kaçar artık dostum yarın cuma erken kakıcam tüm dostlara hayırlı geceler dilerim cumanız mübarek olsun. :bye :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Almaya niyetim yokki :hoba1:hoba1evet biliyorum ama sen biliyormusun bir zamanlar uydu fuarları yapılıyordu yeni cihazlar tanıtılıyordu en son işte bu cihazlar çıktı tr,de sadece uyducular ve zengin olanlar alabildi bunları sonra birdaha fuarlar yapılmadı bunları alabilecek olanlara şimdi almanyada,ki fuar için davetiye veriyorlar banada geliyordu ama ben gitmeyince bir daha göndermediler oradaki uydu ve elektronik fuarlarında bunların alası var hatta tıpkı tv,lerde bir ara halogromı denediler oturtamadılar sistemi diye biliyorum aynı şekilde bu cihazlara,da denediler ama sonra ne olduysa kaldırdılar sistemi çıktığında çok ilgisni çekmişti insanların hani mars diye bir filim var orda holgramla aynadan tlf,ve görüntülü görüşme yaptığı gibi olsaydı olay olacaktı sim kartını takıp tvden direk canlı görüşme aynısı reciverde inanılmaz değilmi bir anda karşında hareketli tv,tlf, ve halogram canlı yanında .:ok
Biliyorum uydu fuarını, bana da geldi davetiye de ben nasıl gideyim ,hatta oradan ilgili birini arayıp "ben gelemem" dediğimde çok üzülmüştü, bana "sende pasaport vardı" demişti :)
İşin aslı meraklıları yine alıyor, burada var bize yakın birisi, çocuk felaket meraklı,1.5 m motorlu çanak ve 4 tek çanağı var,benim yeğen var 2 süper cihazı ve 80E - 30w çanakları var ,bana boyuna hava atar "enişteee,burada şu var sen de izliyormusun" diye :), yani alan alıyor, neyse :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Dün yine üzücü bir haber aldık forumlardan paylo diye bir ustamız vardı allah rahmet eylesin sizin oralara yakın heralde aydında ikamet ediyormuş kendisi hastaymış ama maalesef kurtulamamış çınarlar bir,bir gidiyor mekanı cennet olsun inşallah.
ben kaçar artık dostum yarın cuma erken kakıcam tüm dostlara hayırlı geceler dilerim cumanız mübarek olsun. :bye :ok
Allah rahmet eylesin, işte biz onun kullandığı ilaçları dağıtıyorduk ertuğrul abi ile ,neler gördüm neler ☹️

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
İyi geceler ,ben de çıktım :)
:uyku:uyku1 İyice uykum geldi, ben çıkıyorum iyi geceler :)

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
Selamunaleyküm forum dostları

96005020_3342415525782528_5354446229394685952_o.jpg

Geri
Üst Alt