Maksat muhabbet olsun ...

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,345
65
Yarın bizim maç var bakalım ne yapacaklar avrupada 6 yediler bunuda kaybederlerse ismail hocaya yol gözükür bizimkiler biraz sabırsızdır gs hakemlerle kazanmaya devam ediyor adamların 2 tane penaltısını göz göre,göre vermemiş haftaya,da bjk ile kazanamassak yine şampiyonluğu gs,ye teslim ederler :bilmiyom
Umarım kazanırsınız,yoksa yandınız , Seyirci avrupayı unutur ama yurt içini unutmaz :) Bu arada bizim hanım Sivaspor'ludur :hihi

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,345
65
Yenge sivas doğumlumu ellerinden öperim :bye
Evet ,Sivas doğumlu,teşekkür etti :ok Bu arada 4 tane yiyince çok kızdı çok ,ben bile şaşırdım ,"aslan Sivassporrrr beeee" dedi:kiskis .Sizin 3.cü golü ben atmışım,bana " takımlara dilekçe verdin beni oynatın her kaleye de golü atarım diye ,yine kendi kalene golü attın" dedi :haha1 ,3.cü golü alattin attı ya :hihi

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,345
65
Aha yengem sivas attı sandı heralde olsun canı sağolsun sen yinede çaktırma sevinci kursağında kalmasın garibimin :haha1 :bye
Yok yok, bizimki yense de yenilse de öyle der hep :hihi ,3.cü golden sonra ben "ofsayt varmıydı acaba" dedim, bizimkisi hemen "ofsayt olsa penaltı verirdi hakem "dedi iyi mi, ben de "ya nerden çıktı penaltı" dedim ,(o kadar , ikimiz de bastık kahkahayı :haha1 )

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
bugün foruma geç geldim çünkü bugün oldukça yoğun geçti dünürler geldi kardeş çocuklarının birinin eşi vefat etti allah rahmet eylesin bizim büyük çocuğun evlenmesine vesile olmuştu eşinide pandemide corono,dan kaybetti birde sağanak yağış vardı bir yandan cenaze bir yandan yağış oldukça yorulduk.

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,345
65
bugün foruma geç geldim çünkü bugün oldukça yoğun geçti dünürler geldi kardeş çocuklarının birinin eşi vefat etti allah rahmet eylesin bizim büyük çocuğun evlenmesine vesile olmuştu eşinide pandemide corono,dan kaybetti birde sağanak yağış vardı bir yandan cenaze bir yandan yağış oldukça yorulduk.
Ooo, başınız sağ olsun,yağışı duydum deprem için kardeşimi aradım ,(saat 20 gibi ancak duydum depremi) o söylemişti ,kar gelecek mi bakalım bu sene :alala

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
Ooo, başınız sağ olsun,yağışı duydum deprem için kardeşimi aradım ,(saat 20 gibi ancak duydum depremi) o söylemişti ,kar gelecek mi bakalım bu sene :alala
Valla ben deprem,meprem duymadım,hissetmedim,bilmiyorum :bilmiyom :byeama hisseden bölgeler olmuş bende deprem uygulaması,da var uyarı vermiş ama hiç bakmadım ama büyük depremlerde acayip bağırıyor yedi düveli uyandırır yani:ok

Geri
Üst Alt