Maksat muhabbet olsun ...

osmanke Çevrimiçi

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,021
60
Çocuklar gelmiyorlar mı yardıma :alala
Nasıl söyleyeyim usta gitti arkasından biz hanımla başladık toparlamaya onlar gezmeden geliyorlar baktılar şöyle bir bittimi sonra bizlik bişey yok deyip torunu uyutmaya gittiler durun siz yorulmuşunuzdur biz biraz toparlıyalım demek yok yani durumu görüyorsunuz işte birşey demeye gerek varmı bende sesimi çıkarmadım onlara kolay geliyor tabii gençler ya belki biz görmeyiz ama yarın öbürgün onlar yaşlandığında torun aynısını yaptıklarında bak nasıl zorlarına gidecek o zaman anlayacaklar ama iş,işten geçmiş olacak :bilmiyom :uzgun

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,353
65
Nasıl söyleyeyim usta gitti arkasından biz hanımla başladık toparlamaya onlar gezmeden geliyorlar baktılar şöyle bir bittimi sonra bizlik bişey yok deyip torunu uyutmaya gittiler durun siz yorulmuşunuzdur biz biraz toparlıyalım demek yok yani durumu görüyorsunuz işte birşey demeye gerek varmı bende sesimi çıkarmadım onlara kolay geliyor tabii gençler ya belki biz görmeyiz ama yarın öbürgün onlar yaşlandığında torun aynısını yaptıklarında bak nasıl zorlarına gidecek o zaman anlayacaklar ama iş,işten geçmiş olacak :bilmiyom :uzgun
Onlara söyle "alo amcan yarın İstanbul'a geliyormuş kemik kırmaya" de :) Şaka bir yana maalesef öyleler şimdikiler,aslında onlara kolay geliyor ya ,yaşlılara da kolay geleceğini düşünüyorlar.Bazen hanım "aman sağlığı yerinde olsun da" dediğinde ,ben "tamam yerinde olsun da bizim sağlığımız da yerinde olmalı" diyorum, ama nerdeeeeee :)

osmanke Çevrimiçi

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,021
60
Onlara söyle "alo amcan yarın İstanbul'a geliyormuş kemik kırmaya" de :) Şaka bir yana maalesef öyleler şimdikiler,aslında onlara kolay geliyor ya ,yaşlılara da kolay geleceğini düşünüyorlar.Bazen hanım "aman sağlığı yerinde olsun da" dediğinde ,ben "tamam yerinde olsun da bizim sağlığımız da yerinde olmalı" diyorum, ama nerdeeeeee :)
Cuma gecesinden kaçtılar daha hesapta söz vermişler balayında tanıştıkları arkadaşlarının çocuğunun yaş günü varmış onu kutlamaya gittiler tekirdağ,a tabii altlarında araba var hazır ordanda gelinin anasına,babasına uğrayacaklar pazar gecesi gelecekler bazen diyorum kendi,kendime bu arabayı keşke imza verip aldırmasaydım biz hasta oldukmu işimiz oldumu o zaman vay biz sizin özel şöförünüz,müyüz yok birilerine söz vermişler gidemezlermiş şeytan diyor tövbe,tövbe kayınpeder vefat ettiğinde araç onun üzerinde çünkü ondan hanımın üzerine kalacak sat gitsin sonra paraları varsa alsınlar işte kıyamıyorum toruna ondan sesimi çıkartmıyorum her neyse dostum işte böyle çocuklar evlendilermi gözleri ana,baba görmüyor :bilmiyom :ok

osmanke Çevrimiçi

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,021
60
Ben kaçar dostum yarın görüşmek dileği ile hayırlı geceler hayırlı pazarlar

1c3c7ff0b63bde443c595c694da9aa3d5940a60da1c7cc7b.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,353
65
Cuma gecesinden kaçtılar daha hesapta söz vermişler balayında tanıştıkları arkadaşlarının çocuğunun yaş günü varmış onu kutlamaya gittiler tekirdağ,a tabii altlarında araba var hazır ordanda gelinin anasına,babasına uğrayacaklar pazar gecesi gelecekler bazen diyorum kendi,kendime bu arabayı keşke imza verip aldırmasaydım biz hasta oldukmu işimiz oldumu o zaman vay biz sizin özel şöförünüz,müyüz yok birilerine söz vermişler gidemezlermiş şeytan diyor tövbe,tövbe kayınpeder vefat ettiğinde araç onun üzerinde çünkü ondan hanımın üzerine kalacak sat gitsin sonra paraları varsa alsınlar işte kıyamıyorum toruna ondan sesimi çıkartmıyorum her neyse dostum işte böyle çocuklar evlendilermi gözleri ana,baba görmüyor :bilmiyom :ok
Geçenlerde arkadaşım aramıştı "alocum müsaitsen konuşalım" dedi,gittim buluştuk.Konu araba.Dedim ki "arabayı üzerine al,çocuklar isteyince (iyi işleri var oğlunun ve gelininin :) ) benzin yok ,koy benzini nereye gidersen git " gibi baya uzun konuştuk.Bir iki üç derken oğlu " ya baba ,benzini dolduruyorum,bana yine de benzin yok diyorsun" demiş, o da aslanım sadece siz mi geziyorsunuz ,ben de geziyorum,araba benden benzin senden" demiş.(inadına geziyorlarmış bizimki),bende "sat gitsin her yere eshot -izban-metro var artık,benzinden daha ucuz" dedim.Araba satıldı,önce evde kıyamet kopmuş,hanımı kızmış sonra oğlan da laf sokmaya başlayınca "oğlum,paranız var al bir tane otomatik ,sen de kullanırsın bende" demiş.Şimdi oğlu harıl harıl araba arıyormuş :)

osmanke Çevrimiçi

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,021
60
Yarın bizim maç var bakalım ne yapacaklar avrupada 6 yediler bunuda kaybederlerse ismail hocaya yol gözükür bizimkiler biraz sabırsızdır gs hakemlerle kazanmaya devam ediyor adamların 2 tane penaltısını göz göre,göre vermemiş haftaya,da bjk ile kazanamassak yine şampiyonluğu gs,ye teslim ederler :bilmiyom

Geri
Üst Alt