Maksat muhabbet olsun ...

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,021
60
Şimdilik ben kaçar dostlar gece belki giremeyebilirim yarın eve sigortacıların ustaları gelecek parkeleri,mutfak bazalarını ve konsolun altını değiştirecekler biliyorsunuz 6 ay önce evi su basmıştı hasarı sigortamız karşılıyor sevgi ve selamlarımla allaha emanet olun :bye 🙏

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Şimdilik ben kaçar dostlar gece belki giremeyebilirim yarın eve sigortacıların ustaları gelecek parkeleri,mutfak bazalarını ve konsolun altını değiştirecekler biliyorsunuz 6 ay önce evi su basmıştı hasarı sigortamız karşılıyor sevgi ve selamlarımla allaha emanet olun :bye 🙏
Tekrar geçmiş olsun üstadım. Çok şükür en azından ekstra bir maliyet oluşmadı. Sağlıcakla kalın. Bu arada Sayın teraspy teraspy Emmi' nin selamı var. İyiymiş kendisi. Sanıyorum gece foruma girebilir. Selamınızı ilettim. :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,353
65
Tekrar geçmiş olsun sevgili osmanke.
Tekrar geçmiş olsun üstadım. Çok şükür en azından ekstra bir maliyet oluşmadı. Sağlıcakla kalın. Bu arada Sayın teraspy teraspy Emmi' nin selamı var. İyiymiş kendisi. Sanıyorum gece foruma girebilir. Selamınızı ilettim. :ok
Geceyi beklemedim artık ,çok iyiyim çok şükür.Ancak sanırım erken çıkarım bundan sonraki zamanlarda :ok

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,021
60
Teşekkür ederim :ok Biraz daha iyiyim ,aslında dün uykum kaçmıştı 01 gibi gireyim dedim artık, ama baktım olmayacak girmedim foruma :)
Dostum uykunda kaçsa girme neden çıkamıyorsun zaman geçiyor sonra uykusuzluk vücut alışıyor erken yattınmı uyuyamıyorsun sabah kalkında uykusuzluk bir yandan yorgunluk bi yandan akşamı zor ediyorsun ondan sonra hastalık hazır kapıda bekliyor :bilmiyom :bilmiyom:ok

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,021
60
Ben kaçar dostlar zira sabah erken kalkacam hepinize hayırlı geceler allaha emanet olun :bye

29d1070ae475b58592c45a795ad75f586eeffb2d1ec07e78.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,353
65
Maç bitti osmanke osmanke geldi :) ,hoşgeldin sevgili osmanke, ne maçtı ama hem bjk hem fb,ülke adına 11 gollük kabus gibi ,hanım "izlenmez bu maç, kapat zaten göztepelisin,sinirlerin bozulacak" dedi ama kapatmadım,Azeri spiker bile iki maçta da şok oldu anlatırken,hele fb için "bizim bildiğimiz fb değil bu" dedi.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,021
60
Maç bitti osmanke osmanke geldi :) ,hoşgeldin sevgili osmanke, ne maçtı ama hem bjk hem fb,ülke adına 11 gollük kabus gibi ,hanım "izlenmez bu maç, kapat zaten göztepelisin,sinirlerin bozulacak" dedi ama kapatmadım,Azeri spiker bile iki maçta da şok oldu anlatırken,hele fb için "bizim bildiğimiz fb değil bu" dedi.
Dostum bende şok oldum doğrusu bu nasıl bir maç oldu bilmiyorum biliyorsun usta gelmişti işi çok geç bitti gece 22,30 gibi gitti o yoruldu işini iyi yaptı ama biz ona bakarken ve sonrasında yerleştirme temizlik işi derken halen daha basım,belim ağrıyor eskiden yani genç,ken olsa 1 saatlik iş ama şimdi bir salonu temizleyip yerleştirmek 4 saatimizi aldı selam ve sevgilerimle.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,353
65
Dostum bende şok oldum doğrusu bu nasıl bir maç oldu bilmiyorum biliyorsun usta gelmişti işi çok geç bitti gece 22,30 gibi gitti o yoruldu işini iyi yaptı ama biz ona bakarken ve sonrasında yerleştirme temizlik işi derken halen daha basım,belim ağrıyor eskiden yani genç,ken olsa 1 saatlik iş ama şimdi bir salonu temizleyip yerleştirmek 4 saatimizi aldı selam ve sevgilerimle.
Eşya yorgunluğunu yakından biliyorum,belli yaştan sonra da hele bel ağrısı ,tam bir felaket.Bu gün iyice dinlenmişsindir artık umarım,gerçi ağrılar pat diye gitmiyor ki ben ilaç da kullanmıyorum (aspirinden başka) biliyorsundur :)

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,021
60
Eşya yorgunluğunu yakından biliyorum,belli yaştan sonra da hele bel ağrısı ,tam bir felaket.Bu gün iyice dinlenmişsindir artık umarım,gerçi ağrılar pat diye gitmiyor ki ben ilaç da kullanmıyorum (aspirinden başka) biliyorsundur
Nerdeee bugün esas temizlik vardı cumadan sonra balkon olduğu gibi duruyordu usta parkeleri orda kesti birde cam balkon olunca camların araları dolmuş bütün çıkarana kadar canım çıktı akşam oldu yemekten sonra,da hadi bakalım biraz dinlenirim diye düşünüyordum hanım dedi hadi bakalım perdeleri çıkar onları makineye atayım yıkansınlar allahtan ben çıkardım takmasını,da ufaklığa söyledik onun boyu,da uzun ona taktırdık daha sırada tüller var yarına bakalım inşallah başka bişey çıkmaz :bilmiyom :bilmiyom :bilmiyom:bye:ok

Geri
Üst Alt