Maksat muhabbet olsun ...

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,021
60
Önce üstünüzden ırak olsun diyerek başlayayım. İyileştik, bayağı bir toparlandık. Malum araya kış adım attı yavaş yavaş öksürükler geri geliyor gibi ama yine de çok şükür diyelim. Çok teşekkürler.
çok geçmiş olsun inşallah bu havalara çok dikkat etmek lazım bir sıcak bir soğuk virüslerde peşimizi bırakmıyor emmi,den haber varmı nasıl oldu acaba oda kendini çok yordu boya badana yapacam derken arkadan,da hastalık perişan oldu konuşursan selamlarımı ilet kendisine :bilmiyom :bye

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
çok geçmiş olsun inşallah bu havalara çok dikkat etmek lazım bir sıcak bir soğuk virüslerde peşimizi bırakmıyor emmi,den haber varmı nasıl oldu acaba oda kendini çok yordu boya badana yapacam derken arkadan,da hastalık perişan oldu konuşursan selamlarımı ilet kendisine :bilmiyom :bye
Bugün arayacaktım açıkçası, Ahmet ile konuştuk, sonra araya bir şeyler girdi zaman olmadı. Yarın bir arayayım. Bu arada onda da mı hastalık v.s. vardı? Ve aleyküm selam başım üstüne.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,021
60
Bugün arayacaktım açıkçası, Ahmet ile konuştuk, sonra araya bir şeyler girdi zaman olmadı. Yarın bir arayayım. Bu arada onda da mı hastalık v.s. vardı? Ve aleyküm selam başım üstüne.
Benim anladığım en son konuştuğumuzda ben öyle anladım fazla duramadı o zamandan beri,de foruma girmiyor sen yarın bi zahmet ara sor bakalım ne durumda geçmiş olsun dileklerimi iletiver he birde bacanağı hastalanmıştı galiba öyle bir yazmıştı diye hatırlıyorum hastaneye gidiyordu yanında,mı ne kalıyordu nasıl oldu acaba :bilmiyom :uzgun

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Benim anladığım en son konuştuğumuzda ben öyle anladım fazla duramadı o zamandan beri,de foruma girmiyor sen yarın bi zahmet ara sor bakalım ne durumda geçmiş olsun dileklerimi iletiver he birde bacanağı hastalanmıştı galiba öyle bir yazmıştı diye hatırlıyorum hastaneye gidiyordu yanında,mı ne kalıyordu nasıl oldu acaba :bilmiyom :uzgun
Eniştesi rahatsızlanmıştı, bacanağı ile çalışıyorken seyahat etmişlerdi diye hatırlıyorum. (Sağlık sektöründe oldukları için hastaneye gitmişlerdi gibi kaldı aklımda.) Yarın bir arayayım bir sorayım, selamlarınızı iletirim.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,021
60
Selamunaleyküm dostlar

caps822576b77342b9ad9.jpg

Geri
Üst Alt