Maksat muhabbet olsun ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Ooo, sevgili osmanke osmanke sessiz sedasız gelmişsin :) Umarım iyisindir, gerçi benim başım dün geceden beri ağrıyor, dün pat diye çıktım forumdan ama aspirin içtiğimden oturdum biraz, bari oturuyorum memolinin forma bakayım dedim.Bu gün hanım majezik aldı aspirini boşver dedi, o sanki daha iyi geldi.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
Selamunaleyküm forum dostları

caps8a752dcfbd133eb9a.jpg

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
Ooo, sevgili osmanke osmanke sessiz sedasız gelmişsin :) Umarım iyisindir, gerçi benim başım dün geceden beri ağrıyor, dün pat diye çıktım forumdan ama aspirin içtiğimden oturdum biraz, bari oturuyorum memolinin forma bakayım dedim.Bu gün hanım majezik aldı aspirini boşver dedi, o sanki daha iyi geldi.
Çok geçmiş olsun teraspy dostum ne oldu böyle birden soğuk sıcak olayımı birşeyemi üzüldün aman dikkat et kendine :uzgun

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
Aslında üzüldüm,belki ileride anlatırım nedenini.Bizimle alakalı değil dersem yalan olur ama bizim yaptığımız bir olay değil,bize yapılan bir olay(deyip susayım şimdilik)
Anlıyorum dostum bende fazla kurcalamayayım bazen hiç istemediğin halde böyle olaylar olabiliyor bizim,de başımıza çok geldi böyle ama yinede takılma ne kadar üzülürsen o kadar hasta olursun çok geçmiş olsun :uzgun

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
Arkadaşlar bu gecelik benden bu kadar sabah erken kalkacam zira hastanede kayınperin ilaç ve bez raporlarını yenileteceğim cuma vaktine kadar halledebilirsem iyi olur inşallah.hepinize hayırlı geceler,hayırlı cumalar.

142eb3eb05cce9a29a6a16316b534a1addee4eddc8d44158.gif

Geri
Üst Alt