Maksat muhabbet olsun ...

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,890
Çatırmadan çekecekti ama telefonun clık sesini duydum,bu en iyisi idi bunu yükledim :)
kap2.jpg

Aslında fotoda renk güzel görünüyor(muş),bizimkisi öyle dedi , bende "sana yolluyayım ,arada sırada bakarsın kapıya "dedim :hihi
kap1.jpg
Kurda sormuşlar ensen niye kalın, kendi işimi kendim yaparım demiş Emmi :tara

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,021
60
İnan 2.5 lt sütlü kahve elde kaldı ,ama hanım "küçük balkonları onunla boyarız" dedi :) , ben de "beyaz artarsa içine katarız ,renk açılır" dedim,bakalım artık :ok
Artar,artar,da biraz o kapılara sulu sürmen lazım çok koyu sürersen zaten fırça yapışır bilgine bende biraz,da mobilyacılık olduğu için biliyorum onun için dedim işine karışmış gibi olmayayım :ok :bye

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,353
65
Kurda sormuşlar ensen niye kalın, kendi işimi kendim yaparım demiş Emmi :tara
Köyde sıvacı beni "sıvacı" yaptı,adam gelmeyince sıvayı kendim yaptım, aynı şekilde çatıcı gelmeyince hanımla çatı indirip yeniden yapmıştık,bunların her ikisi de bir süre sonra beni arayıp" abi gelelim mi ,evde misin" demişti, bende onlara wp den yaptığımız işlerin fotolarını göndermiştim :haha1

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,353
65
Artar,artar,da biraz o kapılara sulu sürmen lazım çok koyu sürersen zaten fırça yapışır bilgine bende biraz,da mobilyacılık olduğu için biliyorum onun için dedim işine karışmış gibi olmayayım :ok :bye
Boyacı bana "abim bu hazır ,sulandırmaya gerek yok" demişti(su bazlı) bu arada kullandığım rulo tam 12 yıllık :) hem ufak hem büyük rulom 12 yıllık,köyde de kullandım :)

Geri
Üst Alt