Maksat muhabbet olsun ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,353
65
Çok geçmiş olsun. Evin içinde herkes hasta. Şu hastayken çocuğunu okula gönderenlere (Öğretmenleri dahil uyarıyorken) sağlam küfür etmek istiyorum. :rant1
Geçmiş olsun sevgili ümit , bizim de oğlan ilkokul çağındayken çok kızdığımız bir konudur.Geçen gün izban ile çiğli'ye gidiyorum,genç biri arkadaşına "hastayım ama Çankaya'dan usb uzatma kablosu almaya gidiyorum" dedi,ben de dönüp "waww, şimdi koca vagon griple uğraşacak" dedim gülerek,indi mi izbandan hayır ,yola devam :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,353
65
Selam ve saygılarımı göderiyorum yengemin ellerinden öperim :bye
boya işini ne yaptın bittimi :ok
Biter mi ,tek başına :) yarın salona gireceğiz bugün mutfağı yaptım,salonda dışarıdan kablo çekmiştim ,tavan vantilatörü için ,mini taşlama ile tavanı kesip kabloyu içine gömdüm ,alçı ile de sıvadım,şimdi boynumun arkası ağrıyor, hep tepeye bakmaktan :)Bu arada hanım teşekkürlerini iletti.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,353
65
Biter mi ,tek başına :) yarın salona gireceğiz bugün mutfağı yaptım,salonda dışarıdan kablo çekmiştim ,tavan vantilatörü için ,mini taşlama ile tavanı kesip kabloyu içine gömdüm ,alçı ile de sıvadım,şimdi boynumun arkası ağrıyor, hep tepeye bakmaktan :)Bu arada hanım teşekkürlerini iletti.

IMG-20231014-WA0008.jpg

osmanke Çevrimiçi

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,021
60
Allah razı olsun selamlar yengeme
Bu tavan işi kötü ya bende aynı tavanda bir iş yaptım,mı günlerce senin gibi ya boynum yada başım ağrıyor aman dikkat et artık genç değiliz bir anlık gaflet kötü sonuçlara neden olabilir kolaylıklar dilerim. :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,353
65
Allah razı olsun selamlar yengeme
Bu tavan işi kötü ya bende aynı tavanda bir iş yaptım,mı günlerce senin gibi ya boynum yada başım ağrıyor aman dikkat et artık genç değiliz bir anlık gaflet kötü sonuçlara neden olabilir kolaylıklar dilerim. :ok
Haklısın , genç değiliz artık ,hele ben :) ,zaten benim kumanda mecburen durduruyor(kumanda hanım :) ) ,"alo kahve yaptım bırak azıcık dinlen" diyor,o azıcık en az 15 dakika :) ,veya ,"alo bak çay koydum ,bırak biraz" gibi :kiskis

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,353
65
Rabbim hayırlısını versin inşallah çok olana çok dert bence 2 kafaya yeter yarın,öbürgün ufaklığı evlendirdim,mi bende 2+1,e geçerim büyük evin büyük derdi oluyor . :ok
Sorma, bizim arkadaş 3+1 de oturuyor,bize her geldiğinde "alocum biz de 2+1 veya 1+1 çıkmak istiyoruz ama mecburen 3+1 oturuyoruz" der,"mecburen" :hihi
Halbuki karı-koca, başka kimse yok,hepsi evli :)

Geri
Üst Alt