Maksat muhabbet olsun ...

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Çanak montajı için bile yaz ortasına kadar bekledim. Son 1-2 sene hiç iş yapasım gelmiyor pandemi insanları biraz tembelleştirdi evden çalışmaya başlayanlar tekrar ofis ortamına gitmek istemedi mesala bazı şirketler böyle daha iyi diyerek evden çalışma formatını tercih etti.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Çanak montajı için bile yaz ortasına kadar bekledim. Son 1-2 sene hiç iş yapasım gelmiyor pandemi insanları biraz tembelleştirdi evden çalışmaya başlayanlar tekrar ofis ortamına gitmek istemedi mesala bazı şirketler böyle daha iyi diyerek evden çalışma formatını tercih etti.
O bende de var. Kendi evimin eksikliklerini gidermeye üşeniyorum. Hele atölyeyi kimse görmesin. Darmadağınıklığın içine girip lazım olanı alıp çıkıyorum. 🫣

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,048
60
images-226022b521f8841d3.jpg

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,048
60
Kendine olunca herkes üşeniyor başkasına olunca koşa koşa gideriz orası ayrı :kiskis
Doğru diyorsun valla yıldırım benim aşağıdaki çalışma odasını bi gör of diyorum elektronik doldu ha bunu yapacam,ha şunu yapacam aldım,aldım şimdi üşeniyorum birde zaman az diye ama biri çağırdımı hemen diyorum namazı kılınca ordayım kendi,kendime kızıyorum :haha1 :ok

Geri
Üst Alt