Maksat muhabbet olsun ...

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Gece gece yeni PC'den giriş diye iş bankası internet bankacılığını engelledi.
Sonra M.h arayıp onay aldı tekrar şifre oluşturmak zorunda kaldım zaten işlem yaptığımı onayladım üste tekrar şifre değişimi yaptırmak nedir güvenlik derken fazla abartı olmuş :kiskis

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Kart numarasını gir kart şifresi 2. ve 4. rakamını tuşla tekrar şifre oluştur.
Hesap benim işlemi yapan benim değişik bir sistem.
Gecenin bu saatinde güvenlik birimi arıyor normalde telesekreter çıkar diğer bankalarda 1'e basın der olay biter şifre sıfırlama işini sevmedim biraz uzun.
Her bankanın çalışma stili değişik

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,048
60
O inek nasıl satılır yada kesilir şimdi :kiskis
Yıldırım bizde,de bitane horoz vardı zamanında ama tam horoz,du he yabancı gördümü yoldan geçirmezdi benim ufaklıkla aynı böyle selfileri var çok akıllıydı ufaklıkla beraber gezerdi nereye gitse ondan ayrılmazdı ama maalesef yaşlandı ve rahmetli oldu ufaklık günlerce ağlamıştı onun için :uzgun :bye

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,048
60
307189828_3409393872717542_4289334487990611651_n7fc9a99769bd6f54.jpg

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,048
60
İngilizler, sığınmacıları dev hapishane gemilerde tutuyorlar. Amaç İngiliz toprağına ayaklarının değmemesi (iltica hakkı kazanıyorlar bu şekilde) Bunların fonladığı itler de batı değerlerinden, insan haklarından bahsedip sizi kandırmaya çalışıyorlar.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,048
60
Efekt olduğunu anlamadı, kızının yüzünde örümcek gören annenin tepkisi herkesi güldürdü

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,048
60
Menzil'de şeyhlik tartışması sürüyor... Abdulbaki Elhüseyni’nin büyük oğlu Muhammed Saki Elhüseyni, Menzil'deki camide böyle karşılandı... Cemaat mensuplarının çıkardıkları sesler dikkat çekti

Geri
Üst Alt