Maksat muhabbet olsun ...

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Bizimki yarın için cuma mesajları arıyor karşımda :hihi ,ya bir kağıda yaz,fotosunu çek yolla herkese diyorum "olmaz" dedi,illa foto bulacak ,arasın bakalım ,hanıma "aman bana yollama böyle mesaj" dedim :hih
Aslında çok daha orjinal olurdu. Açıkçası bulup paylaştığımız şeyler beni de pek çekmiyor. Üstünde çalışıp yapsak neyse ama her cuma ona ayıracak vakit bulamıyoruz.

Herkese hayırlı Cuma Geceleri, Hayırlı, bereketli Cumalar. :)

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,049
60
Hayır o zararlı kelimesini ben sizin için demedim karakus,a yazdım bakar giremesseniz size şifre gönderir :ok
bizde her yol paris isteyen gelir üye olur isteyen başka forumlara üye olabilir yeterki zarar vermesin :ok:clap2:fiskos

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,471
65
Gördüm araç kamerasını. Bayağı güzel duruyordu. İş görsün yeter. Bende yi car cam vardı ama pili çok çabuk sıkıntı yarattı. Şimdi yatıyor. Birebir aynı pilden bulamadım. Hatta yuvasına uyan pilde denk gelmedi. Bulduğum an takacağım. Wifi görüntü paylaşımı ve ADAS' ta var.
Bendekinde de pil yok, çıkarttım pili ,5v çakmaklıkla çalışıyor,pil olmadığından ayarları da tuttmuyor ama standart ayar yetiyor :ok Önüne de su kapağını kesip güneş gözlüğünden kestiğim gözlük camı var ,yoksa güneş parlıyor ,bir şey görünmüyor :)

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Bendekinde de pil yok, çıkarttım pili ,5v çakmaklıkla çalışıyor,pil olmadığından ayarları da tuttmuyor ama standart ayar yetiyor :ok Önüne de su kapağını kesip güneş gözlüğünden kestiğim gözlük camı var ,yoksa güneş parlıyor ,bir şey görünmüyor :)
Benimkindeki sıkıntı pilden garip bir şekilde kondanse ediyor akımı. O yüzden pili devreden çıkarınca sürekli kapanıp açılıyor.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hayır o zararlı kelimesini ben sizin için demedim karakus,a yazdım bakar giremesseniz size şifre gönderir :ok
bizde her yol paris isteyen gelir üye olur isteyen başka forumlara üye olabilir yeterki zarar vermesin :ok:clap2:fiskos
Üçümüzün aynı anda forumdan uzaklaştırılması hoş görünmüyor hani 1miz olsa tamam hata olmuştur deriz de osmanke osmanke hocam :kiskis

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ben denedim şimdi. Önce "insan doğrulama hatası" dedi, "Ne insanı" dedim. Sonra onu da yaptım bu kez istenen kullanıcı adı bulunamadı diye hata verdi. :haha
Bizi komple silmişler orda yokuz başka açıklaması yok :haha1
Fazla mesaj neyimde yazmadık bunlar aktif değil faydasızlar deyip silmiş olabilir karakuş :hihi

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,049
60
Bak, başladı politik çalışmalar. Şimdi de şöyle bir mesaj gelecek sanırım "Hak eden, hakla beraber, haklıysa..." :haha :haha :haha
Yahu siz öyle diyonuz,da ben kurucu olduğum halde giremedim kabul etmedi ben ne yapayım :haha1 foruma benden sonra en yetkili dostumuza bir uydu forumundan yazdım ondan sonra girebildim hani,yani okadar diyiim:haha1:haha1:haha1:fiskos:ok

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Bizi komple silmişler orda yokuz başka açıklaması yok :haha1
Fazla mesaj neyimde yazmadık bunlar aktif değil faydasızlar deyip silmiş olabilir karakuş :hihi
En azından "Üyelik almak istiyorum" konusu açmadık. Birisi açmış, admin açıklama için link vermiş. Linke tıkladım, yok. Yani 404. Yani sayfa yok. :deli1Ama admin aynı linke üye yönlendirmiş. Osmanke üstad isterseniz bir paylaşın bu durumu. Tanışma konusuna üyelik almak istiyorum yazılan konu.

Geri
Üst Alt