Maksat muhabbet olsun ...

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Evet kontrol ettim linkler şuan çalışmıyor kendisine yazdım kontrol et diye gerçi o istenen üyelik işi bizim işimiz değil defalarca yazdığımız halde orayı açıp okumak zor geliyor insanlara oradaki yazan yadı şöyle kısaca bizim türkvod üyeliği ile bir alakamız yok sadece isim benzerliği olduğundan foruma üye olup ücretli üyelik istiyorlar biz sadece free olan bölüm için yardımcı olabiliyoruz hatta şöyle,ki adam daha önce üye olmuş uygulamanın esas forumundan ama unutmuş nasıl olduğunu tekrar gelip bizden ücretli üyelik soruyor bu hep tekrar,tekrar devam edip gidiyor bizde cevap vermek yerine böyle bir yazı yazıp linke yönlendiriyoruz olay bu ama yinede anlamıyorlar başka ısrar ederse diyoruz,ki bak seni linke yönlendirdik orayı oku ısrar edersen banlanırsın bu sefer yetinmiyor özel mesaj atıyor illa direk şahsa özel anlatım istiyorlar anlayacağınız 1,2 uyarıdan sonra uymassa tabikiii banlanıyor :ok :fiskos:bilmiyom:sopa1:sopa1
Tanıdık geliyor. :haha :haha :haha

Ama açıklama içeriği, detaylı, mantıklı ve doyurucu olduğu halde benzer şeyler oluyor. Tabi aynı durumda bir de açıklamayı göremedikleri zaman işler iyice karışabilir.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,049
60
ben onun gibi bir kaç forumu defterden sildim olur olmaz adamları doldurdular ilk kurulduktan sonra epeyi işi götürdüler ama uydu işleri yavaşlayınca ve ustalar yaşlanıp yerlerini başkalarına bırakınca kendilerini erişilmez zannettiler biraz uzun dilini gösterdinmi işlerine gelmiyor banlıyorlar bende geri dönmedim isteseydim tekrar giderdim zaten oranın eski kurucularının bir çoğu telegramda işlerini yürütüyorlar :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,471
65
Bu arada Sayın Emmi ve tüm forum ahalisinden biraz erken müsaade isteyeceğim sanırım. Yarın biraz uzun geçecek gibi. O yüzden kusuruma bakmayın. Herkese Hayırlı Cuma Geceleri, Sağlıklı, huzurlu, mutlu uykular dilerim.

hiding-under-covers-tired54a8f7c5c06bf1bd.gif
İyi geceler :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,471
65
ben onun gibi bir kaç forumu defterden sildim olur olmaz adamları doldurdular ilk kurulduktan sonra epeyi işi götürdüler ama uydu işleri yavaşlayınca ve ustalar yaşlanıp yerlerini başkalarına bırakınca kendilerini erişilmez zannettiler biraz uzun dilini gösterdinmi işlerine gelmiyor banlıyorlar bende geri dönmedim isteseydim tekrar giderdim zaten oranın eski kurucularının bir çoğu telegramda işlerini yürütüyorlar :ok
:ok
Senin foruma girdik,üye oldum seni etiketledim ama sen buralardasın ,bir "hoşgeldin" bile demedin,biz de çıktık forumdan mübarek :kiskis

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
izmirde bu sene havalar çok kötü güneşliyken birden hava kapanıyor felaket yağmur yağıyor rogarlar bile taşıyor yoldan sel geliyor izmir çiğlide durum bu ormanları yaktılar hereyeri beton yaptılar sonuçları bu.

Geri
Üst Alt