Maksat muhabbet olsun ...

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,049
60
ha bu arada karakuşla konuştum eksik varsa bildirin anca şubat ayını kurtarabildim kusura bakmasınlar dedi sizede teşekkür etti mesajınızın altında görebilirsiniz :ok

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
yahu arkadaşlar ne yaşlısı biz gençlere 5 basarız bu halimizle bunların burunları yere düşse almaya üşenirler be bişey söyledinmi,de sen yaşlısın anlamassın derler :haha1 :sopa1:sopa1
Üstadım canları sağolsun. Biz de tabii öyledir der geçeriz. (Sayın Emmi aklıma az önceki mesaj geldi, "yardım edecekseniz her halükarda edersiniz, edin bakayım.") :slap:rant1:haha

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Bu arada zamanında BBS' lerle görüşmek için şehirlerarası telefon aramasını biz yapıyorduk, siz internete bağlanmak için ne yapıyorsunuz? deriz kendilerine. :slap :haha

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,049
60
Arkadaşlar bana müsade sabah erken kaldıracak bizimkiler sabah illa gidelim floryada kahvaltı yapalım dediler tabii beni kaldırabilirlerse :haha1 :haha1 :bilmiyom :bilmiyom:hoba1inşallah diyelim torun var yoksa gitmem,de onu biraz ormanda gezdiririm haydi hayırlı gecelertüm dostlara :mutlu:ok

iyi-geceler-mesaji.jpg

iyi-geceler-komik-caps57a62225b750344c.jpg

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Arkadaşlar bana müsade sabah erken kaldıracak bizimkiler sabah illa gidelim floryada kahvaltı yapalım dediler tabii beni kaldırabilirlerse :haha1 :haha1 :bilmiyom :bilmiyom:hoba1inşallah diyelim torun var yoksa gitmem,de onu biraz ormanda gezdiririm haydi hayırlı gecelertüm dostlara :mutlu:ok

iyi-geceler-mesaji.jpg

iyi-geceler-komik-caps57a62225b750344c.jpg
Ooooo. Sayın Emmi. Biz mi gelelim, siz mi gelirsiniz? Sanırım biz ömrü hayatımızda Floryalarda kahvaltı yapamayız. Eh ne diyelim Afiyet olsun şimdiden. :uzgun

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,471
65

Ooooo. Sayın Emmi. Biz mi gelelim, siz mi gelirsiniz? Sanırım biz ömrü hayatımızda Floryalarda kahvaltı yapamayız. Eh ne diyelim Afiyet olsun şimdiden. :uzgun
Florya beni aşar ,yarın biz de Manisa'ya gideceğiz bacanaklara ama kahvaltıya değil :haha1

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,471
65
Buralarda bi biz kaldık yani. Açıkçası bayağı sıkıldım, benim de çocukları en azından anneannelerine götüresim var da 8. katta olmaları çok canımı sıkıyor, korkutuyor.
Asansör vardır ,balkonda koruma yoksa Allah korusun,çocuklar bir yolunu bulup sandalye falan çıkıp sarkmasınlar aşağıya,ama gitmekte fayda var :) sen de git hafta sonu kal mesela :ok

Geri
Üst Alt