Maalesef sonunda covid bizide yakaladı.

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
622
Çok geçmiş olsun, tez zamanda atlatırsınız umarım. Ateş kaç derecelerdeydi ve nereden ölçü alıyordunuz? Her bölgenin farklı ortalaması var. Merak ettim arada bizimde yükselir gibi oluyor.
Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar, Allah razı olsun.

Zamanında çocuklar için bir dijital ateş ölçer almıştım, onun ile ölçüm yapıyorum. bende ateş özellikle boğaz ve koltuk altında yüksek çıkıyordu. 38.6 ile 39.1 aralığında idi çok şükür ilaca başladktan 1 gün sonra ateş kayboldu. Herkezde farklı belirtiler olabiliyor tabii.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Öksürük devam ediyor ara ara, ailemde 5.gün eşime test yapıldı sadece negatif çıktı, oksuruk için andız pekmezi tavsiye ediliyor genelde. Ben 1ay içinde göğüs hastalıklarına randevu alıp bir ciğerleri baktırmak istiyorum.
Tekrardan geçmiş olsun ailecek sağlıklar diliyorum. Yengemin de anneler günü kutluyorum.

Edit: pekmez iyi olur, bende kovid sonrasında hala bel ağrısı devam ediyor. Kalp sorunu yaşamıştım ritim bozukluğu oldu ama sonrasında bişey kalmadı dediğin gibi kontrol gerekli ?
Gün icinde bu suya katılan vitamin ilaçlarından içince bı kaç saat enerji deposu yapıyorum. Sonra yine bel ağrısı selam çakıyor ☺️

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
7. gün bendede hareket haliyle beraber başlayan öksürük başladı.

sert ve çok fazla öksürünce,
oturmadan da geçmediği için.
8. gün hastaneye başvurup yatış yaptirdim.
çok şükür tedaviyle %90 azalma oldu.

Son düzenleme:
bilge Çevrimdışı

bilge

Aktif Üye
24 Şub 2021
206
Tekrardan geçmiş olsun ailecek sağlıklar diliyorum. Yengemin de anneler günü kutluyorum.

Edit: pekmez iyi olur, bende kovid sonrasında hala bel ağrısı devam ediyor. Kalp sorunu yaşamıştım ritim bozukluğu oldu ama sonrasında bişey kalmadı dediğin gibi kontrol gerekli ?
Gün icinde bu suya katılan vitamin ilaçlarından içince bı kaç saat enerji deposu yapıyorum. Sonra yine bel ağrısı selam çakıyor ☺️

7. gün bendede hareket haliyle beraber başlayan öksürük başladı.

sert ve çok fazla öksürünce,
oturmadan da geçmediği için.
8. gün hastaneye başvurup yatış yaptirdim.
çok şükür tedaviyle %90 azalma oldu.
Her sabah kahvaltıdan 15 Dk önce suya karıştırıp propolis için çok faydalı geçen hafta bende öksürük , baş ağrısı , aşırı derecede burun akıntısı başladı propolis sayesinde 3 Günde sonlandı. Normal şartlarda grip bile 1 Hafta sürüyordu.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri