Maalesef sonunda covid bizide yakaladı.

heamvivma Çevrimiçi

heamvivma 

Aktif Üye
21 May 2020
417
33
Rabbim şifa versin inşallah.

Geçen ay bizde geçirdik. Çekmeyen bilemiyor bu mereti.

10 günde halsizlik, şiddetli öksürük, inanılmaz eklem ağrıları ve ateş vardı. Bu süreci ilaçsız atlattık. Sadece Eklem ağrılarını dindirmek için 3 gece yatmadan parol içmek zorunda kaldım. Onun haricinde kekik çayı içerek evdekilerle beraber hastalığı atlattık çok şükür.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Rabbim şifa versin inşallah.

Geçen ay bizde geçirdik. Çekmeyen bilemiyor bu mereti.

10 günde halsizlik, şiddetli öksürük, inanılmaz eklem ağrıları ve ateş vardı. Bu süreci ilaçsız atlattık. Sadece Eklem ağrılarını dindirmek için 3 gece yatmadan parol içmek zorunda kaldım. Onun haricinde kekik çayı içerek evdekilerle beraber hastalığı atlattık çok şükür.
Geçmiş olsun.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
7. gün bendede hareket haliyle beraber başlayan öksürük başladı.

sert ve çok fazla öksürünce,
oturmadan da geçmediği için.
8. gün hastaneye başvurup yatış yaptirdim.
çok şükür tedaviyle %90 azalma oldu.
çok geçmiş başkan kendine cici bak ver ciğeri ver acıyı soğanı sarımsak yeşillik bol bol sıvı tüket kelle paça işkembe yarım kova sıcak su ayaklarının dayanacağı kadar içine iki avuç tuz at ıhlamur varsa 1-2 bardak iç üstüne 1 tane parasetomol yorganla ört kendini iyice terle üstünü değiş üstüne iyi bir uyku çektinmi işlem tamam korona soğuk algınlığı hiç birşey kalmaz extra zençefilli ballı sütte iç soğuk algınlığı olan kırgınlık öksürük hallsizlik eklem ağrısı olan herkes dediklerimi yapsın 3-4 güne birşeyi kalmaz çabuk atlatır ?

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
Başkana ve yakalananlara geçmiş olsun. Henüz yakalanmamış olanlar için kurallara, aldıkları kişisel önlemlere ilave olarak ilaçlanmayan mümkünse organik zeytin yaprağı çayı oldukça faydalı, bir çok sağlıkçı kullanmaya devam ediyor. Ama en önemlisi bağışıklığı güçlü bir vücut sahibi olmak ve onu koruyabilmek. Bulaşı tespit etmek te zor, aynı ailede eşlerden birine bulaşıyor (sonucu pozitif), diğerine (sonucu negatif) bulaşmayabiliyor. İlginç bir durum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri