LG Çamaşır Makinesi Titreşim Sorunu...

Salih445 Çevrimdışı

Salih445 

Süper Üye
21 Mar 2021
586
Garantili ürün tekrar tekrar servisi çağır sorunu çözün diye diret sık sık lg m.h ara bir yerde çözerler
Çözüm için ısrarcı olmak lazım bulunduğun konum birde bakan serviste sorunlu olunca böyle oluyor
İnsanları markadan soğutuyorlar sözde dünya geneli kurumsal marka rezalet başka birşey değil.
Neler neler denemedim ki ustam 4 kere kayıt oluşturdum koreye bile mail attım bu konu hakkında.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Servis makineyi fayans üzerine kurmuştu. Biz taşınınca parkeye geçti ama benim şikayetim fayansta da vardı. Kitapçıkta asma ahşap zeminlerde titreşim yapabilir, bu tür zeminlerde içinden çıkan kaydırmaz bandı kullanabilirsiniz yazıyor ama bu makineyi parkeye koyarsan bozulur diye bir şey yazmıyor.
Zemin düzse zaten sorun olmaz. Parkeymiş, seramikmiş bakmaz yani.
Fizik kanunu bu. Pamuktan zemine koymuyoruz ya. :hihi

Makine hatalı ama gel de kabul ettir.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Neler neler denemedim ki ustam 4 kere kayıt oluşturdum koreye bile mail attım bu konu hakkında.
O zaman bu şekil gittiği yere kadar kullan bir daha LG marka ürün almazsın kötü bir deneyim olmuş senin için
Buda lg servis değişim raporu düzenlemiş makına hatalı demiş fabrika onay vermemiş normal demiş
Servis iyide olsa fabrika sorunlu işini yapmıyor şikayeti okuyun lg awox gibi çalışıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri