Koronavirüs maalesef Türkiye'de de tespit edildi.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
ben karar verici durumda degilim.Mevcut olan durumda ülkelerin cogunlugun tavrinin ne oldugunu ayrica kisisel olarak yapabiliyorsak izolasyondan baska bir sansimizin olmadigini belirttim.Kendi adima 10 gündür evdeyim cikmiyorum,ki sosyal izolasyon anlaminda ,hijyenik kurallar olarak kisisel ve kurumsal uyumun cok yüksek oldugu bir ülkede yasadigim halde.

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
bir:
Avustralya televizyonundan dikkat çeken Türkiye yorumu: 9 bin 217 vakaya en hızlı gelen ülke oldu, durum çok endişe verici

iki:

Türkiye Koronavirüs vaka sayısı açısından dünyada 13. sıraya çıktı
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

aha bu da bizimkilerin çözümü:

o krediyi akp mi geri ödeyecek? bu derdi atlatsak bile, milletin %70 ini borçlandırıp, tepesine mi bineceksiniz? ayıp artık ya! trump bile vatandaş başına 1200 dolar karşılıksız veriyor.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

"Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Ekonomik İstikrar Kalkanı adımları kapsamında tüm kurumlarımızla, vatandaşımızın ihtiyaçlarına destek olmayı sürdürüyoruz." ifadesini kullandı. "

bir şey yazacağım da bir yandan silivri soğuk, diğer yandan korona virüsü. tövbe tövbe!

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

baran5454 

Süper Üye
14 Kas 2019
559

Tedavi edilen vakalar :105
merak ettim tedavi nasıl oluyor ?
Hocam tedavi yok, aşı yok şuan icin. Tedavi olan denilen hastalığa yakalanıp, destekleyici tedavi ile vücudumuzun doğal savunma sisteminin hastalığı yenmesi ile oluyor. Şuan dünyada ki veriler ışığında % 3-4 civarında öldürücü. Yani ortalama %95 i ise kendiliğinden ya da destek tedavi ile hastalığı yeniyor.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Hocam tedavi yok, aşı yok şuan icin. Tedavi olan denilen hastalığa yakalanıp, destekleyici tedavi ile vücudumuzun doğal savunma sisteminin hastalığı yenmesi ile oluyor. Şuan dünyada ki veriler ışığında % 3-4 civarında öldürücü. Yani ortalama %95 i ise kendiliğinden ya da destek tedavi ile hastalığı yeniyor.

albanez Çevrimiçi

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,232
Hijyen denen şey Çin de yok ki!
Hindistan bile daha iyi! anlayın artık:kiskis

Her bir illet Çin den gelir

güyya doğruysa Çin de artık bu iş bitti
ama yakında yenisi çıkar
ülen dünyanın ağ..... sıçtılar

Geri