Koronavirüs maalesef Türkiye'de de tespit edildi.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Yok Artıkkk yok Artıkkkk :haha1:haha1:haha1:haha1 Doğruuuu Valla Ben kaybolsam Sen beni bulursun o halde Polise bile gerek yok Senin Profil resminden korkmuştum şimdi daha çok Korkmaya Başladım haaa :hihi:hihi:hihi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yok Artıkkk yok Artıkkkk :haha1:haha1:haha1:haha1 Doğruuuu Valla Ben kaybolsam Sen beni bulursun o halde Polise bile gerek yok Senin Profil resminden korkmuştum şimdi daha çok Korkmaya Başladım haaa :hihi:hihi:hihi
Sen Şimdi Benim Telefonada Sızarsın :haha:haha:haha

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,567
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sen Şimdi Benim Telefonada Sızarsın :haha:haha:haha

ImageThumbnail20c6b2b03292bfa33.gif

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Umreden dönenler, 14 günlük karantina tedbirine uymamak için tepki veriyor diye haberler var... ?

Şaka gibi.

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Tarifi ve tabiri doğru olacak ise tam bir "çorba" oldu ülke.

Okullar tatil edildi, bütün öğrenciler pişşşt denilen cücükler gibi Türkiye ye yayıldı. Hacılar yurda döndü, Türkiye ye yayıldı. Olan yerde de olmayan yerde de potansiyel arttı bu şekilde. (Yorumum siyaset içermemektedir.)

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Corona bahane tatil şahane.. Herkes sokaklarda.. Her yer full çekiyor.. Bize birşey olmaz abi..:cay:cigara

Son düzenleme:
Muhammet Sarıçam Çevrimdışı

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
Bizim ilçenin belediye başkanı umre ziyaretine gittiği günün ertesinde belediyenin sosyal medya hesaplarından umreden dönenlere gitmeyin diye açıklama yaptı ? beyin bedava

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt