Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Arçelik servisi alüminyum boru kullanacak, bakır boruyu bırakmışlar. İleride sıkıntı olur mu?@Sota,

Son düzenleme:
Muhammet Sarıçam Çevrimdışı

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
cok uzun mevzu aslıda. D.H forumda hesaplarımız A Adem Helvacı hoca tarafında bırbır banlanınca o forumda takılmaya basladık.
ordada rahat yazamaya,elestıremeye baslayınca

burayı kurduk.
Bugün keşfettim orayı da, Sota nickini gördüm bir konuda.
Samsung klimayı kötülediniz ama hava çıkış sıcaklığı çok iyi falan yazmışsın ?
O zaman mbirol’u tanıyorsunuz.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,551
Evımde 2 adet samsung klıma lakın kımseye samsung onermıyorum,kafasına vuruyorum. !!!

bendekı serıler bakır kondenser, yenı serıler alüminyum sımdı kalkıp kıme nasıl onereyım.

Agız sıcaklıgı bahsettıgım klıma Jangfrua serıdır delı dehset makınadır. keske suan TR pazarında olsa herkese onersek.

Eyı tanısırız :hihi

Muhammet Sarıçam Çevrimdışı

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
Evımde 2 adet samsung klıma lakın kımseye samsung onermıyorum,kafasına vuruyorum. !!!

bendekı serıler bakır kondenser, yenı serıler alüminyum sımdı kalkıp kıme nasıl onereyım.

Agız sıcaklıgı bahsettıgım klıma Jangfrua serıdır delı dehset makınadır. keske suan TR pazarında olsa herkese onersek.

Eyı tanısırız :hihi
Lg konusunda hiç iyimser değil. Hatta yerli üretimlerin hepsi için. Sonuçta arçelik diyor ? vestel’i konuşmaya bile değmez diyor kendileri ? Gree’ci o

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,551
Cihaz onermelerinde suna dikkat etmek gerekir

Önerdiğim cihazdan benim cebime para giriyormu (direk yada endirek) buna bakmak gerekir.
kim ne mali satirsa en kral mal odur.

LG'nin TR uretimleri Kore üretimlerine
göre iscilik anlaminda birazda daha vasat.
bunu yillar once söylemiştim.

Gonul isterki herkese ME, PAN, TOS onerelim.
eldeki imkan kisitli olunca enucuza en stabil,sorunsuz,şık cihaz onermeye calisiyoruz.

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Cihaz onermelerinde suna dikkat etmek gerekir

Önerdiğim cihazdan benim cebime para giriyormu (direk yada endirek) buna bakmak gerekir.
kim ne mali satirsa en kral mal odur.

LG'nin TR uretimleri Kore üretimlerine
göre iscilik anlaminda birazda daha vasat.
bunu yillar once söylemiştim.

Gonul isterki herkese ME, PAN, TOS onerelim.
eldeki imkan kisitli olunca enucuza en stabil,sorunsuz,şık cihaz onermeye calisiyoruz.

Bu Lg klimaların üretiminin Kore yada Türkiye olduğu nasıl anlaşılıyor ? Kutuda filan herhangi bir ibare oluyor mu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt