Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Ben de Arçelik Ekolojik Inverter modelini aldım. Fakat istemediğimi söylediğim halde bayi teşhir ürün yollamış, bazı aksesuarları eksik çıkınca anladık. Geri yolladım yeni sipariş geçildi. Servis gayet iyiydi, vakum da yapacaklardı. Şimdi 10 gün kadar bekleyeceğim. Umarım cihaz sıkıntılı değildir.

Muhammet Sarıçam Çevrimdışı

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
Yarın N11 kampanyasından bu klimayı alacağım. Wifi ve dört yöne salınımdan dolayı Plus modelde karar kıldım. Özellikle, uzaktan kontrol ve enerji kullanım takibi olması çok güzel.

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

ckoca48 

Aktif Üye
24 Ara 2017
260
Sota Sota lg duo plus ve eco arasında kaldım. yarına sipariş gececegim. wifi ozellıgı benım ıcın bısey ıfade etmıyor. tek özellik farkı salınım kalıyor. 4 yone salınım VS 2 yone salınım karşılaştırırsak sırf bunun ıcın 200 300 lira gibi bir rakamı vermek mantıklı olur mu?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,720
Sota Sota lg duo plus ve eco arasında kaldım. yarına sipariş gececegim. wifi ozellıgı benım ıcın bısey ıfade etmıyor. tek özellik farkı salınım kalıyor. 4 yone salınım VS 2 yone salınım karşılaştırırsak sırf bunun ıcın 200 300 lira gibi bir rakamı vermek mantıklı olur mu?
Kesinlikle değmez. (ruzgari uzerinize gelirse yatay yonlendiriciyi elle ayarlarsınız.
zaten klima kumandasiyla oturmuyoruz ki surekli
onu almakta icinde herturlu kalkmalisin)

C Çevrimdışı

ckoca48 

Aktif Üye
24 Ara 2017
260
Kesinlikle değmez. (uzerinize gelirse yatay yonlendiriciyi ayarlarsınız.
zaten klima kumandasiyla oturmuyoruz ki surekli
onu almakta icinde herturlu kalkmalisin)
tşkler abi bugun bi n11 kuponu denk getıırsek 2500 e olmazsa 2700 e bitane sipariş verecegiz artık :)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,720
Ihtiyacim yok diye carki hic cevirmedim.
onceden soylemis olsa guzel kupon gelseydi hesabi sana kullandirirdim

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
n11 kuponları 2 gündür bakıyorum saniyede tükeniyor.burdadamı topil oluyor.tek bir kupon bile alamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt