Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bugün keşfettim orayı da, Sota nickini gördüm bir konuda.
Samsung klimayı kötülediniz ama hava çıkış sıcaklığı çok iyi falan yazmışsın ?
O zaman mbirol’u tanıyorsunuz.
Tanırlar birbirlerini tanırlar :kop

Birol ustaya da selam olsun buradan.

Bu vesile ile minik bir anekdot aktarayım daha 2 gün önceden.

Bursa da bir tamirci kardeşimiz pazar günü tv ile ilgili sorun yaşamış ve wp den yazmış ''Abi arayabilirmiyim?'' diye. Bede kayıtlı BİROL USTA BURSA diye.

Ben de bu yazıyı görünce çocuğa ayıp olmasın ben arayayım dedim ve rehber girip numarayo çevirdim sonra da ''Buyur ustacım nedir sorun ?'' dedim :kiskis

Karşıdan gelen ses böyle uykulu, hayattan bezmiş, ''Kim ulan bu'' dercesine konuşan ve Ne sorunu anlamadım diyen birisi, Dedim ki ''Yahu mesaj atmışsın arayayım demişsin ben de kendim seni aradım'' dedim çıkıştım. :kiskis

Yalnız bu esnada bakıyorum ses pek bizim Bursalı Birol ustaya benzemiyor :kiskis

Sonradan anladım ki ben meğerse yanlış Birol ustayı aramışım ama neyse bu vesile ile çok uzun zamandır görüşmediğimiz Birol usta ile oradan buradan derken Kulaklarım yanana kadar konuştuk :kiskis

Sonra da Bursalı Birol ustaya wp den sesli mesaj attım ve dedim ki ''Aaabi sen bu günkü hakkını kaybettin, kulaklarım yandı seninle sonra görüşürüz'' :kop

Neyse Birol ustadan hepinize selam ileteyim o halde. Ahmete özellikle :kiskis

Bu arada Dh de sevgili @Sota nın hesaplarını kapattığım doğrudur, orada yönetici olduğum dönem yaşanan bazı konulara istinaden gelişen süreç sonrası birbirimizi Abi kardeş burada bulduk, Allah bozmasın :ok

Muhammet Sarıçam Çevrimdışı

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
ben n11de incehesaptan aldım onayladı ama kargolamadı. inş sorun cıkarmazlar
Ben deli cesareti ile 1 alışverişi olan bir mağazadan aldım. En ucuzu oydu. Fakat adamlar salon tipi klima satmış ve yorum çok olumluydu. Ona güvenerek aldım. 400 lira indirim çeki kullandım. 3.740 liraya geldi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Buyuk fırmalardan aldıgınız urunler yogunluk nedenıyle gec kargolanıyor.
zaten tahmını kargoya verılıs suresıne 15kasım yazmıslar. Gonlun rahatolsun.
Abi özelden yazmıştım sana ama görmedin galiba? Dış ünite ve iç ünite kaç kilodur? Ben son katta oturuyorum. Malesef asansör de yok taşıması zor olur mu? Kargo çıkarmaz tahminimce.
Asıl sorum, dış üniteyi montaj için alanım çok dar. 49 cm’lik bir yer Ayakları geniş değil de dar montaj edilebilir mi? Üniteyi o şekilde taşır mı?

Son düzenleme:
Muhammet Sarıçam Çevrimdışı

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
Gozunaydin kliman kargolandi. :kas
Bizim mal geldi :tara

F9F49AE0-E6F0-4B08-8B60-83BE383FB65D.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt