slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Yarın son bir istişareden sonra kararımızı veririz inşallah. Yardımınız için teşekkür ederim.
Hakan Şengül ismim. Buyrun, beklerim, tatlı yiyelim, tatlı konuşalım 🤗🙋🏻‍♂️
Çok güzel. Sayın Sota Sota Başkan doğrudan müdahale edecek. İşin esprisi bir yana ben sadece bir bilgiyi paylaşmak isterim. Bizlerin LG tavsiyesindeki ana amaçlardan biri dayanıklılık. Dolayısıyla eğer bakım ve işletme konusunda risk yaşanabilecek bir ortam olan işyerinde kullanılacaksa ilk maliyeti yüksek olsa da dayanıklı olanı tercih etmek daha sağlıklı olur düşüncesindeyim. Şimdiden hayırlı olsun.

H Çevrimdışı

hknsngl44

Aktif Üye
16 Ağu 2016
60
Çok güzel. Sayın Sota Sota Başkan doğrudan müdahale edecek. İşin esprisi bir yana ben sadece bir bilgiyi paylaşmak isterim. Bizlerin LG tavsiyesindeki ana amaçlardan biri dayanıklılık. Dolayısıyla eğer bakım ve işletme konusunda risk yaşanabilecek bir ortam olan işyerinde kullanılacaksa ilk maliyeti yüksek olsa da dayanıklı olanı tercih etmek daha sağlıklı olur düşüncesindeyim. Şimdiden hayırlı olsun.
Haklısınız. Hele ki şu soru-cevabı gördükten sonra dayanıklılık konusunda Kaira'ya çok sıcak bakamam.
Lg Sirius tercih edeceğiz 👍🏻

IMG_20230718_231246.jpg

H Çevrimdışı

hknsngl44

Aktif Üye
16 Ağu 2016
60
ilk fırsatta görüşmek üzere
Tatlı yemeden konuşma şansımız var mı :)
(diyetteyim)
Çay içecek kadar vaktiniz olursa, çay ikram ederiz 🙋🏻‍♂️

Yanlış bilgilendirme olduğunu düşünüyorum.
Midea'nın alüminyum cihaz üretimi yok.

işi sağlama almak ve teyitlemek adına forumdaki arkadaşlardan birine rica edeceğiz.
Teyit edilmesi bence de güzel olur. Bakalım hakikat ne çıkacak...

A Çevrimdışı

atlas07 

Aktif Üye
7 Kas 2021
116
38
Merhaba Midea prime cihazımın iç ünitesinden gelen su sorunu çözüldü hortum delinmiş ek yaptılar ve düzeldi bugün kullanmaya başladım ama şimdi de p10 arızası verdi. Gerçekten şu sıcaklarda sınanıyorum bu p10 arızası nedir servis gelmeden halledebilecek bir şey mi Sota Sota

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,875
Merhaba Midea prime cihazımın iç ünitesinden gelen su sorunu çözüldü hortum delinmiş ek yaptılar ve düzeldi bugün kullanmaya başladım ama şimdi de p10 arızası verdi. Gerçekten şu sıcaklarda sınanıyorum bu p10 arızası nedir servis gelmeden halledebilecek bir şey mi Sota Sota
Midea P10 arızası düşük basınç hatası olarak geçer. Klimanın sigortası varsa indirip kaldırın hatayı tekrar kontrol edin.
Hata kalkmazsa servisi çağırın.

E Çevrimdışı

emurat

Aktif Üye
2 Mar 2021
168
41
Yanlış bilgilendirme olduğunu düşünüyorum.
Midea'nın alüminyum cihaz üretimi yok.

işi sağlama almak ve teyitlemek adına forumdaki arkadaşlardan birine rica edeceğiz.
Hocam sonuç var mı Teyit sonucu belli oldu mu?
Bende forumlarda ki tavsiyeler üzerine aldım ama şimdi beklemedeyim iptal konusunda.

Geri
Üst Alt