Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hocam size kızsam mı sevsem mi bilemedim şimdi. Sizi yokken bilmiyorduk anlamıyorduk önümüze ne koyulursa birilerinin bir bildiği vardır iyisi budur diyerek sorgulamayıp alıyorduk Mutluyduk. Geldiniz gözümüzü açtınız bakır boru, eşanjör yok chip on film mat panel parlak panel panel çeşidi kafamızı karıştırdınız daha çok araştırmak lazım şimdi daha çok okumak halbuki başkaları bizim yerimize okuyup karar veriyordu ne güzel saftık, mutluyduk ah hocam ah yaktın bizi. 😁😁😁
Önce kızacaksınız, ben de olsam kızarım ancak sonrasında bunun altında bir çıkar veya art niyet olmadığını, sadece doğru bilgiyi edinip ürün satın almanızı isteyenler dışında insanlar olmadığımızı anlayınca seversiniz diye düşünüyorum.

O zaman haydi çay :cay (Çay makinesi deminden beri gözümün için ebakıyor zaten :kiskis

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,631
Ahmetim, Gree nin Fairy modelinde çift sıra kondanser vardı biliyorsun (12 ve üstü) bu seneki ürünlerde onu da tek sıra yapmışlar artık.
Buna rağmen halen ''Allahtan bakır kullanmaya devam ediyorlar' diyoruz.
Bakalım Samsung'un aluminyum ısrarı ne kadar devam edecek.
GREE kullananlara klimalarıyla mutluluklar dilerim. :kiskis

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
İkinizin hemfikir olduğu bir marka yokmu 😁
Genelde olmaz, olduğumuzu da siz almazsınız
Mitsubishi Legendera :kiskis
Edit Krigaminezen de olur 😎

İşin şaksı bir yana Ahmetin Önerdiği LG leri ben kendim incelemedim diye pek o topa girmiyorum çünkü işkilleniyorum bu kadar ucuz satılmasından.
Samsung ile aynı klasmanda satıyor, Samsung aluminyum kondanser, o zaman diyorum ancak ortada somut bir veri olmadığından yoruma girmiyorum nötr kalmayı tercih ediyorum. Yoksa LG nin mühendisliğini tv de ve beyaz eşyada çok sevdiğimi, öneri listelerimde pahalı da olsa LG nin ürünlerinin olduğunu bilir (Beyaz eşya) ancak klima konusunda Arçelik Beko ile olan işbirliği, Arçelik klimaların da birçok modelde aluminyum olması vs gibi bir çok kendimce nedenlerle itidal durumundayım.

Yukarıda yazdığım gibi, firma ürün gönderdiğinde netleşir her şey.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,631
İyi anlamda mı dediniz köyü anlamda mı gree klima alanlar başına der aldı gibi hissettirdi
Çalışma prensibini beğenmiyorum bana göre sorunlu.
Ha fiyatı uygun olur o zaman derim ki f/p ürünü kardeşim bu paraya bu olur deriz o da yok
Vestelle aynı mantıkta çalışan mala niye fazla para vereyim.

Q Çevrimdışı

quarters

Yeni Üye
28 Ağu 2022
2
Merhabalar 24 mt2'lik bir odaya 12.000 btu klima almayı düşünüyorum. Ev arakat, oda Kuzeydoğu cephe, yalıtımsız ve Adana, Çukurova'da. Şu an Gree Fairy GWH12ACC-K6DNA1D, Airfel LTXN35UB, Sigma Plus SGM12INVDMH, SGM12INVDHB (Sigmanın iki modeli arasındaki fark hakkında bilgim yok.) ve Mitsubishi Heavy SRK35ZSP-W(S) klimaları arasında kararsız durumdayım. Hem ısıtma hem soğutma için kullanılacak. Başka marka-model önerileriniz varsa ve yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,631
Merhabalar 24 mt2'lik bir odaya 12.000 btu klima almayı düşünüyorum. Ev arakat, oda Kuzeydoğu cephe, yalıtımsız ve Adana, Çukurova'da. Şu an Gree Fairy GWH12ACC-K6DNA1D, Airfel LTXN35UB, Sigma Plus SGM12INVDMH, SGM12INVDHB (Sigmanın iki modeli arasındaki fark hakkında bilgim yok.) ve Mitsubishi Heavy SRK35ZSP-W(S) klimaları arasında kararsız durumdayım. Hem ısıtma hem soğutma için kullanılacak. Başka marka-model önerileriniz varsa ve yardımcı olabilirseniz sevinirim.
GREE kullananlara klimalarıyla mutluluklar dilerim. :kiskis

İyi anlamda mı dediniz köyü anlamda mı gree klima alanlar başına der aldı gibi hissettirdi

Çalışma prensibini beğenmiyorum bana göre sorunlu.
Ha fiyatı uygun olur o zaman derim ki f/p ürünü kardeşim bu paraya bu olur deriz o da yok
Vestelle aynı mantıkta çalışan mala niye fazla para vereyim.

Merhaba hemşehrim seçtiğin modellerden bütçenin 10-12 bandında olduğunu anlıyorum.

Bu fiyat bandında LG DualCool eline su dönebilecek makina YOK.

şuan hepsi buradada LG dualcool 9250tl yaninda Yui FT75GWT21 Kule Tipi Vantilatör Fan hediye

size hayırlı olsun. :ok

Screenshot_20220828-121046_Samsung-Internet.jpg

A Çevrimdışı

Atisaca

Yeni Üye
28 May 2021
18
36
Merhaba hemşehrim seçtiğin modellerden bütçenin 10-12 bandında olduğunu anlıyorum.

şuan hepsi buradada LG dualcool 9250tl yaninda Yui FT75GWT21 Kule Tipi Vantilatör Fan hediye

Screenshot_20220828-121046_Samsung-Internet.jpg
Dün aldım onu. Çok düşündüm gree mi alsam lg mi diyede sonunda lg aldım kararımda yanındaki hediyede etkili oldu tabi 😁. Gree 6 yıl garantili lg 2 iç 10 motor da 2 yılda arıza yapmaz kolay kolay diye düşünüyorum görücez bakalım gelsin kurulsun da.

A Çevrimdışı

atlas07 

Aktif Üye
7 Kas 2021
108
37

Genelde olmaz, olduğumuzu da siz almazsınız
Mitsubishi Legendera :kiskis
Edit Krigaminezen de olur 😎

İşin şaksı bir yana Ahmetin Önerdiği LG leri ben kendim incelemedim diye pek o topa girmiyorum çünkü işkilleniyorum bu kadar ucuz satılmasından.
Samsung ile aynı klasmanda satıyor, Samsung aluminyum kondanser, o zaman diyorum ancak ortada somut bir veri olmadığından yoruma girmiyorum nötr kalmayı tercih ediyorum. Yoksa LG nin mühendisliğini tv de ve beyaz eşyada çok sevdiğimi, öneri listelerimde pahalı da olsa LG nin ürünlerinin olduğunu bilir (Beyaz eşya) ancak klima konusunda Arçelik Beko ile olan işbirliği, Arçelik klimaların da birçok modelde aluminyum olması vs gibi bir çok kendimce nedenlerle itidal durumundayım.

Yukarıda yazdığım gibi, firma ürün gönderdiğinde netleşir her şey.
Hocam siz lg dual cool modelini fiyat performans ürünü olduğunu düşünerek çoğu kişiye öneriyorsunuz siz Adem beyin bu düşünceleri hakkında ne düşünüyorsunuz ne iş yapıyorsunuz bilmiyorum ama cihazı söküp bakma şansınız oldu mu bu fiyata satılıyor olması sizi de kıllandırıyor mu Sota Sota

Geri
Üst Alt