T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
592
s.a sota hocam klima 26 derecede sürekli çalışıyor bazen odanın içi 25 derece oluyor bazende 26,3 derece oluyor neden kaynaklı oluyor

bazen 25 derece de duruyor akşam geceleri durma olmuyor 26 / 25,5 derecelerde oluyor

bu olay normal mi

dışarıdaki hava ile alakalı durummu nem olayından kaynaklı olur mu

berkan254 Çevrimdışı

berkan254

Yeni Üye
4 Tem 2023
19
28

LG PC18SQ Dualcool Plus var bende ama ses sorunu var servis çağırsam çözebilir mi​

Çanakkale de ki evimizde sadece soğutma için kullanılacak bir evimiz var salonu 20m2 yaklaşık. Çanakkale genelde serin olurdu ancak bu sene çok sıcak oldu oyüzden klima taktırmak istiyoruz fazla maliyetli olmaması için önereceğiniz klima kaçlık olur? LG veya Arçelik/Beko iyiydi en son hangi modelini önerirsiniz acaba Sota Sota

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,744
s.a sota hocam klima 26 derecede sürekli çalışıyor bazen odanın içi 25 derece oluyor bazende 26,3 derece oluyor neden kaynaklı oluyor

bazen 25 derece de duruyor akşam geceleri durma olmuyor 26 / 25,5 derecelerde oluyor

bu olay normal mi

dışarıdaki hava ile alakalı durummu nem olayından kaynaklı olur mu
+-2 derece oynaması kabul edilir durum.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,744

LG PC18SQ Dualcool Plus var bende ama ses sorunu var servis çağırsam çözebilir mi​

Çanakkale de ki evimizde sadece soğutma için kullanılacak bir evimiz var salonu 20m2 yaklaşık. Çanakkale genelde serin olurdu ancak bu sene çok sıcak oldu oyüzden klima taktırmak istiyoruz fazla maliyetli olmaması için önereceğiniz klima kaçlık olur? LG veya Arçelik/Beko iyiydi en son hangi modelini önerirsiniz acaba Sota Sota
LG sorun tam olarak nedir.? Video kaydı atmanız mümkün mü.?

Y Çevrimdışı

yeşildev

Yeni Üye
22 Tem 2024
8
35
Üstat Samsungların Kondenseri alüminyum o yüzden önermiyorum. Klimanın kurulacağı alan kaç m2, evin durumu
sota hocam bugun samsung bayıne gıttım tanıdık premıum 18000btu 43 nakıt fıyatına 6 taksıte bana bıraktı servıs konusunda da yardımcı olacagını soyledı dun resımlı anlattan soru soran kısıyım ben, çatıya takarız bacadan getırırz dedı daha mantıklı geldi ve az ıs cıktı, klıma ısınde vakum ve takoz sorun olunca sordum hepsını kabul ettıler. servıs konusunda cogu kısının sıkayetı olunca samsung istemesemde bu mevzular cazip geldi vestel lg baymak diğerleri çatıya montaj yaparlar mı gelişi güzel montaj yapıyorlar malesef.

Ö Çevrimdışı

Özel öğretmen

Yeni Üye
28 Eyl 2021
23
31
Merhabalar Mersin de ikamet ediyorum 25-30 metrekare salonda soğutma amaçlı klima bakıyorum şu an kiracıyım net yön olarak ev konumu vermem ne kadar sağlıklı olur bilmem ev değiştirebilirim o yüzden genel olarak iş görecek bir klima almak istiyorum fiyat olarak kendimi aşırı zorlamak istemesem de 65 bin bandına kadar çıkacam mecbur biraz araştırma yaptığımda şu modeller önerildi hangisini tavsiye edersiniz yine de bana önerilebilecek klima marka modellerine açığım
Mitsubishi electiric legendera 12000 btu (65000 tl)
10 yıl garanti
Daikin zeta shira Plus 12000-14000 btu (56000-66000tl) 6 yıl garanti

berkan254 Çevrimdışı

berkan254

Yeni Üye
4 Tem 2023
19
28
LG sorun tam olarak nedir.? Video kaydı atmanız mümkün mü.?

Hocam bir de Çanakkale de ki evimizde sadece soğutma için kullanılacak bir evimiz var salonu 20m2 yaklaşık. Çanakkale genelde serin olurdu ancak bu sene çok sıcak oldu oyüzden klima taktırmak istiyoruz fazla maliyetli olmaması için önereceğiniz klima kaçlık olur? LG veya Arçelik/Beko iyiydi en son hangi modelini önerirsiniz acaba Sota Sota

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,744

Hocam bir de Çanakkale de ki evimizde sadece soğutma için kullanılacak bir evimiz var salonu 20m2 yaklaşık. Çanakkale genelde serin olurdu ancak bu sene çok sıcak oldu oyüzden klima taktırmak istiyoruz fazla maliyetli olmaması için önereceğiniz klima kaçlık olur? LG veya Arçelik/Beko iyiydi en son hangi modelini önerirsiniz acaba Sota Sota

Rüzgar sesini mi kast ediyorsunuz.?

LG veya Arçelik/Beko üçü de aynı makina.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,744
Merhabalar Mersin de ikamet ediyorum 25-30 metrekare salonda soğutma amaçlı klima bakıyorum şu an kiracıyım net yön olarak ev konumu vermem ne kadar sağlıklı olur bilmem ev değiştirebilirim o yüzden genel olarak iş görecek bir klima almak istiyorum fiyat olarak kendimi aşırı zorlamak istemesem de 65 bin bandına kadar çıkacam mecbur biraz araştırma yaptığımda şu modeller önerildi hangisini tavsiye edersiniz yine de bana önerilebilecek klima marka modellerine açığım
Mitsubishi electiric legendera 12000 btu (65000 tl)
10 yıl garanti
Daikin zeta shira Plus 12000-14000 btu (56000-66000tl) 6 yıl garanti
Her iki makina bir birinden güzel fakat benim tercihim ME yana olurdu. Eviniz çatı-son katsa 12lik yetersiz kalır haberiniz olsun.

T Çevrimdışı

Tutkun

Aktif Üye
12 Kas 2019
73
37
Arkadaşlar şimdi vestel iletişim merkezini aradım borulama ücreti için. İçinden çıkan 4 metre boru yetmezse 15mtreye kadar ücretsiz dedi. Yanı çok uzak bi konum bile olsa 19mtrye kadar ücretsiz borulama sağljyoruz dedi. Satın aldığım vestel bayisi 4 metre yetmezse her 1 metre için 900tl alır servis demişti.

Geri
Üst Alt