E Çevrimdışı

eren15935

Yeni Üye
15 Ocak 2020
43
43
17binden favorime eklediğim lg pc12sq modelini 21585 liraya 6 taksitle aldım. Üç beş de puan verdi. Umarım sıkıntısız hallolur bu süreç. Çünkü en kolayı satın almak.

Lazım olana

Yardımcı olup ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkürler. :ok

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,803
12.000BTU başka tavsiyeniz olur mu? LG yakaladığım fiyata tekrar gelmedi fiyatı ufaktan artıyor.

Bu arada 18binliğin kurulumu için servis aradı vakumu sordum biz zaten vakum kesinlikle yapıyoruz dedi. Hoşuma gitti açıkcası.
Fason makinalarıda inan önermek istemiyorum.
aralarında 1-2k fark var.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,803
17binden favorime eklediğim lg pc12sq modelini 21585 liraya 6 taksitle aldım. Üç beş de puan verdi. Umarım sıkıntısız hallolur bu süreç. Çünkü en kolayı satın almak.

Lazım olana

Aldın Aldın diye bir slogan varya aynen onu yaratıyorlar.

Hayırlı olsun kurulum ve kullanım tecrübelerinizi bekliyoruz.

H Çevrimdışı

hikodaci

Yeni Üye
27 Şub 2024
5
34
Fason makinalarıda inan önermek istemiyorum.
aralarında 1-2k fark var.

Lazım olana

Ben de bu cihazı aldım üst kat için.

Bugün LG montaja geldiler ilk aldığım 18lik klima için. Dijital Akım regülatörü öneriyoruz iç ünitenin yanına takılıyor LG'ye de taktığımıza dair fotoğraf atarak garantiye sokuyoruz ve 10 yıl boyunca kompresör arıza vs olursa direk değişim yapılıyor böyle bir hizmeti var dedi. 2500TL fiyat istedi bu fiyata bağlantı için Tijlerde dahil dediler. Sizce ne yapmalıyım ne önerirsiniz?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,803
Ben de bu cihazı aldım üst kat için.

Bugün LG montaja geldiler ilk aldığım 18lik klima için. Dijital Akım regülatörü öneriyoruz iç ünitenin yanına takılıyor LG'ye de taktığımıza dair fotoğraf atarak garantiye sokuyoruz ve 10 yıl boyunca kompresör arıza vs olursa direk değişim yapılıyor böyle bir hizmeti var dedi. 2500TL fiyat istedi bu fiyata bağlantı için Tijlerde dahil dediler. Sizce ne yapmalıyım ne önerirsiniz?
Zaten kompresör 10 yıl değil mi.!
Bu cihazın sizin garantinize etkisi ne o zaman.?

P Çevrimdışı

PoineMaia

Yeni Üye
5 Mar 2024
12
44
Ev Tipi: Apartman Orta Kat
Cephe Doğu-Güney Doğu
Oda Büyüklüğü 14 M2
Cam Yoğunluğu 2 adet Normal Tek Kanat, 1 Adet Balkona Çıkan Çift Açılır Pimapen Kapı Tüm Camlar Çift Kat, Balkonda'da Isıcam Cam Balkon Mevcut.

Çoğunlukla soğutma odaklı kullanılacaktır.

Bütçe Max : 20.000 TL

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,803
Ev Tipi: Apartman Orta Kat
Cephe Doğu-Güney Doğu
Oda Büyüklüğü 14 M2
Cam Yoğunluğu 2 adet Normal Tek Kanat, 1 Adet Balkona Çıkan Çift Açılır Pimapen Kapı Tüm Camlar Çift Kat, Balkonda'da Isıcam Cam Balkon Mevcut.

Çoğunlukla soğutma odaklı kullanılacaktır.

Bütçe Max : 20.000 TL
Merhaba hemşo, 9luk makina oraya yeterli gelir.
Ev mülkün mü.?

E Çevrimdışı

eren15935

Yeni Üye
15 Ocak 2020
43
43
Beyler montaj icin ufak bir sağlama yapabilir miyiz?
- Titreşim ayakları her klimadan çıkıyor mu? Sadece zemine monte edilirse mi kullanılıyor?
- Vakumlamayi 15 - 20 dakika civarında yaptırıyoruz.
- Boru yuvarlama mevzusu var bir de. Bildiğim kadarıyla kompresör yukaridaysa yuvarlama gerekli. İç ünite yukaridaysa gerek yok. Doğru muyum?

I Çevrimdışı

inspector

Yeni Üye
23 Şub 2024
3
36
Listedeki cihazların hepsi birbirinden güzel. cihaz kapasiteleri olarak 18-21K btu olduklarını bilmenizi isterim.

Fiyata bakmaksızın klima alacak olsam kirigamine alırdım. Fakat 18lik makina sizin orayı doyurur mu bilemedim.

Salonda rahat edersiniz ama arka odalar için yetersiz kalabilir.

Listedeki diğer cihazlardan daha yüksek kapasiteli ve daha uygun fiyata geldiği için shira plus 22000 btu yu aldım, ilginiz için teşekkür ederim. Önümüzdeki birkaç gün içerisinde montaj için gelecekler. Elektrik hattını çektireceğim bu kapasitede bir cihaz için kaç amperlik sigorta taktırmalıyım bu konuda da bilgi verebilir misiniz?

P Çevrimdışı

PoineMaia

Yeni Üye
5 Mar 2024
12
44
Geri
Üst Alt