R Çevrimdışı

regalo

Yeni Üye
17 Tem 2021
20
34
Üstad söz uçar yazı kalır geriye dönük mesajlarım mevcut.

Midea güzel,hoş klima fakat o parayı hak etmiyor.!

Distribütör firma üzerinden o parayı o makinaya vermek saçmalık.!

Hala montaj hariç gibi fiyat verilmesi gibi saçmalığı devam ettiriyorlar.
Arkadaş bu tv değil ki kutudan çıkar tak fişe çalışsın ayrıca birkaç kullanıcı müşteri hizmetlerine ulaşılamaması sorunsalını burada paylaştı.

Servisle problem yaşasanız ortada müşteri hizmetlerinin olmadığı söyleniyor aman dikkat.
Bence de Midea oldukça pahalı. Açıkcası daha önce aldığım modelin de genleşme sesleri pek memnun bırakmadı. Tabiki piyasadaki onca çöp ürünle kıyaslanacak marka olmadığı aşikar. Ama yine de o kadar ödemeyi göze alacaksam biraz daha çıkar ME alırım. O yüzden ben tercihimi LG Pc12sq modelinden yana kullanıcam. O da stok sıkıntısı yaşıyor sanırım fiyatlar karaborsa fiyatı gibi değişiyor. Merak ettiğim konu kışa fiyatlarda bir iyileşme olur mu? Biliyorum enflasyondan dolayı genelde yukarı doğru gidiyor fiyatlar ama sanki şuanki fiyatlar da biraz aşırı sıcakların fırsatçılığa dönüşmesinden kaynaklanıyor gibi geliyor bana.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Bence de Midea oldukça pahalı. Açıkcası daha önce aldığım modelin de genleşme sesleri pek memnun bırakmadı. Tabiki piyasadaki onca çöp ürünle kıyaslanacak marka olmadığı aşikar. Ama yine de o kadar ödemeyi göze alacaksam biraz daha çıkar ME alırım. O yüzden ben tercihimi LG Pc12sq modelinden yana kullanıcam. O da stok sıkıntısı yaşıyor sanırım fiyatlar karaborsa fiyatı gibi değişiyor. Merak ettiğim konu kışa fiyatlarda bir iyileşme olur mu? Biliyorum enflasyondan dolayı genelde yukarı doğru gidiyor fiyatlar ama sanki şuanki fiyatlar da biraz aşırı sıcakların fırsatçılığa dönüşmesinden kaynaklanıyor gibi geliyor bana.
Aşırı sıcaklar ve talebin mutlaka etkisi var ama açıkçası enflasyon, doların baskılanması v.b. diye düşününce insan yine de kontrpiyede kalıyor.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,845
Bahar döneminde bir ihtimal fiyatlar çekilebilir.
Kısa doğru tekrar yükseliş devam eder.

E Çevrimdışı

eren15935

Aktif Üye
15 Ocak 2020
52
43
söyle ki olurda evi değiştirseniz daha büyük bir odadaya takma mecburiyeti doğarsa 12lik daha kullanışlı olur.
Mantıklı. Yalniz orta vadede evi değişmeyi düşünmüyorum. Düşünemiyorum. O yüzden sorun yok. Belki çok soru soruyorum kusura bakmayın. 9 ve 12lik arasında enerji sarfiyati hakkında bilginiz var mı?

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
söyle ki olurda evi değiştirseniz daha büyük bir odadaya takma mecburiyeti doğarsa 12lik daha kullanışlı olur.
şota ustam fujıplus klima illk takıldığında randumanı iyi olmadığı için daha önce dijital termometre almıştım fakat bozulmuş durduğu yerde yeni alacağım nasıl bir şey alayım . fujıplus klima ısıtmadada- soğutmadada randumanlı çalışmıyor ağız sıcaklıklarını ölçeceğim ne tavsiye edersiniz.teşekkürler.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,845
şota ustam fujıplus klima illk takıldığında randumanı iyi olmadığı için daha önce dijital termometre almıştım fakat bozulmuş durduğu yerde yeni alacağım nasıl bir şey alayım . fujıplus klima ısıtmadada- soğutmadada randumanlı çalışmıyor ağız sıcaklıklarını ölçeceğim ne tavsiye edersiniz.teşekkürler.
söyle birşey alabilirsin 2 farklı ortamı aynı anda ölçüm imkanı verir.

61UpvST6csL._AC_UF10001000_QL80_.jpg

X Çevrimdışı

xxasaxx

Yeni Üye
14 Nis 2022
25
31
Bu klima 24.000 lik ben şuan hatay döryolda iş merkezinden bozma bir evde yaşıyorum kaldığım oda hayli büyük ve cam duvarı var. belki fazla bile gelecek 40 m2 değildir oda ama bölye bir klima buldum sanırım vestelin yan ürünü onlar kuruyormuş ne dersiniz ey üyeler...

Screenshot_1b2876115a0e5e3fd.png

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Bu klima 24.000 lik ben şuan hatay döryolda iş merkezinden bozma bir evde yaşıyorum kaldığım oda hayli büyük ve cam duvarı var. belki fazla bile gelecek 40 m2 değildir oda ama bölye bir klima buldum sanırım vestelin yan ürünü onlar kuruyormuş ne dersiniz ey üyeler...

Screenshot_1b2876115a0e5e3fd.png

Önce mesajınız doğru konuya taşır, Vestel ve yan ürünlerinin Klimaları için "Vestelle olmaz, aman olmasın." diye kısaca yanıtlandırırız. Bu yanıtın gerekçeleri için de mesajınızı taşıdığım konunun derinliklerine dalarak okumanızı tavsiye ederim.

E Çevrimdışı

eren15935

Aktif Üye
15 Ocak 2020
52
43
Klimalardaki uv isigin ne kadar faydalı olduğuyla ilgili bir yazı. Kendimce anlamlandirmaya çalıştım. Yazıda sadece lamba üreticilerini zengin ediyorsunuz diyor. Klimalardaki uv isigin faydası olmadığını diyor. Siz ne dersiniz?

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Klimalardaki uv isigin ne kadar faydalı olduğuyla ilgili bir yazı. Kendimce anlamlandirmaya çalıştım. Yazıda sadece lamba üreticilerini zengin ediyorsunuz diyor. Klimalardaki uv isigin faydası olmadığını diyor. Siz ne dersiniz?

Çok güzel ve teknik bir içerik olmuş. Geçmiş yorumlara bakacak olursanız, ana meslek dallarımdan biri olan sağlık alanında aktif kullandığımız UV lambaların doğru sterilizasyon yöntemlerine ilişkin Klima içeriğinde kullanımının ne kadar gereksiz olduğunu birkaç üyemize cevap olarak paylaştık. Yazıda neredeyse tüm teknik detaylara değinildiği için sözü daha fazla uzatmama hiç gerek yok. :ok

Geri
Üst Alt