Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,856
Vakum yapılırken soğuk bir içecek ve dondurma ikram ettim en son giderken elektriği bağlamak istedi gerek yok siz gidin dedim
Hayırlı olsun güle güle kullanın. işte anlamak istediğim şey buydu.
kurulumun hafiflediği yerde ufak bir ikram yapacaksın ki hem usta nefeslenecek, yumusayacak hemde sen istemesen bile daha iyi ne yapabilirim diye sana yardımcı olamaya çalışacaktır. (basit insan psikolojisi)

Bağlantıyı bugün yapında ateşleyin bakalım.
Performansı sizi mutlu edecek mi.

U Çevrimdışı

umut101010 

Aktif Üye
23 Eyl 2020
127
32
U umut101010 yeni klimanızı güle güle kullanın
Çok teşekkür ederim 😊

Hayırlı olsun güle güle kullanın. işte anlamak istediğim şey buydu.
kurulumun hafiflediği yerde ufak bir ikram yapacaksın ki hem usta nefeslenecek, yumusayacak hemde sen istemesen bile daha iyi ne yapabilirim diye sana yardımcı olamaya çalışacaktır. (basit insan psikolojisi)

Bağlantıyı bugün yapında ateşleyin bakalım.
Performansı sizi mutlu edecek mi.
Dün yaptım bile bağlantısını 😊 bir sıkıntı yok soğutması ve çalışması gayet güzel 😊

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
arçelik servisi klima kurulumu için geldi temiz bir montaj yaptılar en sonunda 15-20 dakika vakum yaptılar bu esnada soğuk meşrubat ve dondurma ikramında bulundum.gelenlerle muhabbet ettim urfadan gelmişler taşeronlarmış yoğunluk burda çok diye gelmişler.elektrik bağlantısını buatın yanına kadar getirdiler test ettiler elektrikçiye bağlatın dediler bağlamadılar ben bir arkadaşa bağlattım klima kurulduğundan beri çalışıyor sorun yok.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,856
arçelik servisi klima kurulumu için geldi temiz bir montaj yaptılar en sonunda 15-20 dakika vakum yaptılar bu esnada soğuk meşrubat ve dondurma ikramında bulundum.gelenlerle muhabbet ettim urfadan gelmişler taşeronlarmış yoğunluk burda çok diye gelmişler.elektrik bağlantısını buatın yanına kadar getirdiler test ettiler elektrikçiye bağlatın dediler bağlamadılar ben bir arkadaşa bağlattım klima kurulduğundan beri çalışıyor sorun yok.
Kaça ayarlandın ve şuan anlık tüketim nedir.

Olitos Çevrimdışı

Olitos 

Aktif Üye
16 Şub 2019
219
22 m2 samsundaki arakat salon için 12.000lik kaira klima düşünüyorum. Yeterli gelir mi fikirleriniz nedir? Hem soğutma hem ısıtmaya yeterli gelir mi?

Geri
Üst Alt