Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C Çevrimdışı

Cagri

Yeni Üye
17 May 2016
36

Merhaba arkadaşlar klima konusunda pek fikrim yok o yüzden yardımcı olursanız sevinirim 22 m2 salon icin özellikle ısıtma amaçlı 18 lik klima bakıyorum evim mustakil en ust kat cati yok yalitim yok o yuzden 18 lik olsun istiyorum marka olarak Toshiba veya Mitsubishi heavy seceneklerim var bu iki markadan hangi modelleri onerirsiniz tasarruflu bütçe sıkıntı değil cunki elden taksitle alıcam

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,252

Cagri bey oncellikle forumuzuza hosgeldiniz
Mustakil ev oldugunu belirtismisiniz
Tavan yuksekligi nedir mustakil evlerde belirli bir standart yoktur 3.5mt olan mustakil ev bile gordum
hangi cepheye kullanilacak
Hangi sehirdesiniz
Bunlarida Belirtirseniz daha cok yardimci olabiliriz

C Çevrimdışı

Cagri

Yeni Üye
17 May 2016
36

Izmirde oturuyorum salon guneye bakiyo yukseklik 2.70 80 gibi biraz oturduğumz yer biraz tepelerde olduğu icin kışın soğuk birazdaha etkili oluyo kisaca evim yazin ateş gibi kışın buz gibi o yuzden 18 lik düşünüyorum

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,252

Kalite 12lik Bir Klima Sureklı Kullanımda Isını Gorecektır daha buyuk almak tercıhı sıze kalmıs

Bütçe Sıkıntınız Yoksa Mitsibishi Electric MSZ-SF42ve veya Panasonic KIT-E15-QKE Modellerınıde Incelemenızı Tavsıye Ederım

Mitsibishi Electric Şuan Kampanya Mevcut

Kampanyalı Fiyat Listesi için Tıkla...

C Çevrimdışı

Cagri

Yeni Üye
17 May 2016
36

Dedigim gibi klima alacağım yerde Mitsubishi heavy ve Toshiba ayrıca boosh var bunlardan bi model tavsiyeniz olamazmi az yakan çok ısıtan :) :)

C Çevrimdışı

Cagri

Yeni Üye
17 May 2016
36

Tmm onlara bakicam cok tskrler ikisi arasinda bi değerlendirme yaptiktan sonra gidip alayım hemde bitsin bu çile :)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,252

Mitsubishi Electric SF35 Bence İşini Çok Rahat Görürdü Hadi Emin Olmak İstedin SF42 Al

Bence Önceliğin Mitsubishi Electric Olsun

C Çevrimdışı

Cagri

Yeni Üye
17 May 2016
36

Haklısın aslında ama dediğim gibi elden taksitle alacagim icin bu markalari söyledim diğer türlü kredi kartina sıkıntılı oluyor peki bilginiz varmi sf 42 nin fiyati ne civarda acaba olmadı bi şekilde bunu alayım toshibayla arasinda ciddi farklar var sanırım öyle dediğine göre

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

Cagri' Alıntı:
Haklısın aslında ama dediğim gibi elden taksitle alacagim icin bu markalari söyledim diğer türlü kredi kartina sıkıntılı oluyor peki bilginiz varmi sf 42  nin fiyati ne civarda acaba olmadı bi şekilde bunu alayım toshibayla arasinda ciddi farklar var sanırım öyle dediğine göre

sf 42 için izmirde dükkan dükkan dolaşın kampanya fiyatlarından bile aşağı bulursunuz izmir bu yönden cennettir.

Ş Çevrimdışı

Şenol Özaydın

Yeni Üye
18 May 2016
7

Merhabalar,

Bir süredir klima arayışı içindeyken yolum bu foruma düştü. 35 m2 lik salonum için bir klima bakıyorum. 
Sadece yaz mevsiminde soğutma için kullanılacak. Evim 5. katta, üstümüzde çatı var, tavanda izalasyon mevcut. 

Vakit ayırıp tavsiyelerini paylaşacaklara şimdiden teşekkürlerimi arzediyorum.

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

Şenol Özaydın' Alıntı:
Merhabalar,

Bir süredir klima arayışı içindeyken yolum bu foruma düştü. 35 m2 lik salonum için bir klima bakıyorum. 
Sadece yaz mevsiminde soğutma için kullanılacak. Evim 5. katta, üstümüzde çatı var, tavanda izalasyon mevcut. 

hangi ilden yazıyorsunuz cephe olarak nedir güney kuzey vs ve ayırdığınız bütçe nedir bunları belirtirseniz daha iyi yardımcı olunabilir.

Ş Çevrimdışı

Şenol Özaydın

Yeni Üye
18 May 2016
7

9köy' Alıntı:
Şenol Özaydın' Alıntı:
Merhabalar,

hangi ilden yazıyorsunuz cephe olarak nedir güney kuzey vs ve ayırdığınız bütçe nedir bunları belirtirseniz daha iyi yardımcı olunabilir.

Şayet cepheden kastınız salonun hangi yönde pencereleri olduğu ise, sadece doğu yönünde pencereler var, öğleden soraya saat 3 e kadar güneş görüyor. Sinoptan yazıyorum. Teşekkürler.

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

Şenol Özaydın' Alıntı:
9köy' Alıntı:

Şayet cepheden kastınız salonun hangi yönde pencereleri olduğu ise, sadece doğu yönünde pencereler var, öğleden soraya saat 3 e kadar güneş görüyor. Sinoptan yazıyorum. Teşekkürler.

sabah 9-10 gibi ısınma fazlalşır 5-6 saat gibi zorluğunuz olur.

bütçe belirtmemişsiniz..

kalite bir marka 12lik makinede oluır size 18lik makineye kadar yolu var... bütçe belirtirseniz arkadaşlar yardımcı olurlar size.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri