Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A Çevrimdışı

ahmed

Yeni Üye
1 Eki 2016
23

İyi günler arkadaşlar ben izmir mitsubishi klima bayiilerini geziyorum henüz almadım bazılarını da telefonla arayıp fiyat istiyorum mitsubishi sf 12btu luk fiyatlarını soruyorum daha bir iki haf da daha araştıracağım bulduğum fiyatlardan birisi kredi kartına 3450 tl telefon da dahada ucuza buldum eğer ilginen arkadaşlar varsa buradan paylaşa bilirim

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

ahmed' Alıntı:
İyi günler arkadaşlar ben izmir mitsubishi klima bayiilerini geziyorum henüz almadım bazılarını da telefonla arayıp fiyat istiyorum mitsubishi sf 12btu luk fiyatlarını soruyorum daha bir iki haf da daha araştıracağım bulduğum fiyatlardan birisi kredi kartına 3450 tl telefon da dahada ucuza buldum eğer ilginen arkadaşlar varsa buradan paylaşa bilirim

ahmed kardeşim bu fiyatı bulmuşsunuz aman hemen alın sakın kaçırmayın.inanılmaz bir fiyat.şuanki liste fiyatı 4660 tl.bu fiyata alabilen şanslı hala.zaman kaybetmeyin derim.

ayrıca paylaşımınızdan ötürü teşekkür ederim forum adına.umarım ilgilenen arkadaşlarda faydalanır.fiyat çok çok iyi.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,897
Cvp: Klima Tavsiyesi 2016

warrior33' Alıntı:
Cümleten günaydın hayırlı sabahlar Selamun Aleyküm. Nasılsınız sıhhattesiniz inşallah arkadaşlar.

Hayırlı Gunler Hocam Nerelerdesınız Gozukmuyorsunuz Buaralar...

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Hayat mücadelesi koşuşturmaca kardeşim be tek ederim hamd olsun iyiyiz diyelim iyi olsun. Sabah kalk çocuğu kreşe bırak akşam al yemek hazırlığı vs vs. Sizdeki gibi çok farklı değil bir farkı çocuğa bakıyor olmam oda günün yorgunluğunu tuzu biberi oluyor. @9köy üstad, diğer arkadaşlar nasıllar iyilerdir inşallah. Yaramaz bir durum yoktur inşallah. Selam vermek sünnet, Almak farz dır. Selamımı aldığın için çok teşekkür ederim bunu belirtmek isterim. İnsanoğlu, renk renk desen desen senin kalbindekini bilmeden yorum yapar sinirini hoplatır. Sanki zannedersin kalbine girip çıkmış yada Allah C. C. ile kırmızı hattan telefon görüşmesi yapmış zannedersin.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,897

Hayırlı Cumalar Arkadaşlar

Bereketli,Hayırlı Bir Gün Olması Dileğiyle

images

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,897

warrior33' Alıntı:
Hayat mücadelesi koşuşturmaca kardeşim be tek ederim hamd olsun iyiyiz diyelim iyi olsun. Sabah kalk çocuğu kreşe bırak akşam al yemek hazırlığı vs vs. Sizdeki gibi çok farklı değil bir farkı çocuğa bakıyor olmam oda günün yorgunluğunu tuzu biberi oluyor. @9köy üstad, diğer arkadaşlar nasıllar iyilerdir inşallah. Yaramaz bir durum yoktur inşallah. Selam vermek sünnet, Almak farz dır.  Selamımı aldığın için çok teşekkür ederim bunu belirtmek isterim. İnsanoğlu, renk renk desen desen senin kalbindekini bilmeden yorum yapar sinirini hoplatır. Sanki zannedersin kalbine girip çıkmış  yada Allah C. C.  ile kırmızı hattan telefon görüşmesi yapmış zannedersin.

Allah Yardımcın Olsun Bızde Benzer Durumdayız

Baska Bınaya Tasındım Yerlesme ve Tadılat Islerı Var Ekstradan Bırde Onlarla Ugrasıyorum

9Koy Ustad Saglık Problemlerı Fazla Gıremıyor Bu Aralar ama Emının Aktıf Olunca Cevap Verecektır...

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Başta peygamber efendimizin ve şu mübarek günün yüzü suyu hürmetine tez elden şifalar dilerim, tüm şifa bekleyenlere ve @9köy üstada kardeşim seni çok iyi anlıyorum, aynı damdan düştüğümüz için, Allah kolaylık versin kardeşim

A Çevrimdışı

ahmed

Yeni Üye
1 Eki 2016
23

İyi günler arkadaşlar komşum toshiba multi sistem dış ünite 18 lik iç ünite 13 ve 16 lik almayı düşünüyor bu tercih mantıklı mı yani 18 lik bu iki iç üniteyi çalıştırır mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt