Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İ Çevrimdışı

İbrahim

Yeni Üye
10 Eki 2016
17

Sota' Alıntı:
Oldukca Guzel ve Yararli Bilgiler

Musait Zamanda Arac Klima Bolumu Acalim
Orda Sizin Onerilerinizi Yazariz
Mesaj Arasinda Kaybolmasin
Bu Degerli Bilgiler

Kardeşim seve seve yazar çizer paylaşırız. 1982 den bu yana bunu teorik olarak ta ,pratik olarak ta hayata geçirdik. 
Bodrumlara teknelere gittik, ne otobüsü kaldı ne binek aracı ,buz makinaları vs vs. Lakin ben size artık yetişemem. Sizin bilginiz benim acizane bilgimin yanında tartışılmaz . Ev klimasına gelince işte gördüğün gibi çuvalladık,eee yaşladık artık,elli yaşına gelince böyle oluyor be kardeşim ne yapalım.Amiyane tabirle kitabını yazdıkki 35 ,36 senelik bir birikim var. Neler gördük neler japonlar la bile beraber çalıştık.Şimdi bir çok arabada katalizör sorunu var git servise tillahi deneme yanılma ile işi yapıyorlar. Birde ellerinde cihaz var lakin kullanmayı bilmiyorlar. İnsanımızda güveniyor ne yapsın gidecek piyasada işin sahibi olmayan insanlar esnaflıktan uzak soyguncu olmuşlar...

R Çevrimdışı

R.Hastası Delirıza

Kayıtsız / Doğrulanmamış

s.a arkadaşlar Arçelik 18330 Inverter Klima nasıl kullananlar yorumlarını yazabilir mi 

fiyatı 3045 tl nasıl alınabilecek klimalardan mıdır teşekkürler

M Çevrimdışı

metaldeniz 

Yeni Üye
18 Eki 2016
43
Arkadaslar acil yardim gerek. 18000 lik klima alcam. Fiyatlari asagi yukari ayni ama beni uzmesin. Samsung mu alcam ugur mu yardim edin. Daha fazlasina maddiyatim yetmiyor.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941
Cvp: Klima Tavsiyesi 2016

metaldeniz' Alıntı:
Arkadaslar acil yardim gerek. 18000 lik klima alcam. Fiyatlari asagi yukari ayni ama beni uzmesin. Samsung mu alcam ugur mu yardim edin. Daha fazlasina maddiyatim yetmiyor.

@metaldeniz hoşgeldiniz sefalar getirdiniz forumumuza.btu ya karar verdiğinize göre bütçenizide yazabilirseniz belki alternatifler sunabiliriz.

M Çevrimdışı

metaldeniz 

Yeni Üye
18 Eki 2016
43

Çok tesekkur ederim. Ben 2000 lira diyordum baktim makina yok 2750 ye kadar ciktim iste. Arcelik vestel falan almayacagim kesin. Samsung a gittim bu gun cihazda gosterge yok. Olsun dedim baktim sogutma da A++ isitmada A cakal bunlar :-) tabi diger markalar da ayni olabilir. Iki makina var 2550 lira biri biri de 2750 lira falan.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

metaldeniz' Alıntı:
Çok tesekkur ederim. Ben 2000 lira diyordum baktim makina yok 2750 ye kadar ciktim iste. Arcelik vestel falan almayacagim kesin. Samsung a gittim bu gun cihazda gosterge yok. Olsun dedim baktim sogutma da A++ isitmada A cakal bunlar :-) tabi diger markalar da ayni olabilir. Iki makina var 2550 lira biri biri de 2750 lira falan.

uğur klima ozaman bütçenize denk geliyor.samsungtan uzak durun dost tavsiyesi.dersenizki yarın benim için önemli değil bu gün önemli ozaman tercih sizin.

http://www.ege-ticaret.com/MIDEA-MODERN-STAR-MSEW-18-INVKLIMA,PR-212.html

bu linkteki klimada uğurla aynı.yalnız uğurun iç ünitesi daha güzel.şayet uğuğr olmazsa alınabilir.dersenizki bunlar biryana biraz daha çıkarım :)

https://www.mevsimselklima.com/urun-midea-blanc-msmaau-18-18000btu-inverter-duvar-tipi-klima-261.html

bu sitede olan midea blanc fiyat olarakta iyi kendiside uğurdan bir tık yukarıdadır.kullanıcıları memnun bu güne kadar öenmli bir şikayete rastlamadık.tabi önce bayilerden fiyat alın şu an hatırlayamıyorum bir arkadaş çok uygun almıştı bayisinden

M Çevrimdışı

metaldeniz 

Yeni Üye
18 Eki 2016
43
Ben midleayi bilmiyorum hocam. Samsung 10 sene motor garantisi veriyor. Samsung u neden onermiyorsunuz.
Ugur da bu.model olabilir mi
http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/ugur-usmart-plus-18-btu-klima-a-5-yil-garanti-241951043#product-detail
birde 12000 18000 diyor kafam karisti

M Çevrimdışı

metaldeniz 

Yeni Üye
18 Eki 2016
43
:-) simdi bi yaI okudum eer ve coop ne kadar yuksekse o kadar isi yada soguk verip daha az enerji harcar diyor kafa bi milyon oldu arkadas

Y Çevrimdışı

yahyaulukoz

Yeni Üye
21 Eki 2016
1

Selamun aleykum,
Herkese hayırlı akşamlar. Ben klimayı yatak odasında isinma için kullanacağım. 11 aylık oğlum var ve evimiz doğalgaz sobali ve oturma odası küçük olduğundan beşik sığmıyor. Giris katinda oturuyorum. Bodrum kati var ama kullanilmiyor. Montalama yok 17 m2. Fazla gunes almiyor. Aliminyum cam var. 

İki tane  klima buldum. Biri Regal rac 4012 inventer sıfır montaji servis yapacak 3 yil garantisi var. Digeri toshiba 12000 btu inverter ikinci el kurulumu satin aldığım yer yapacak 6 ay da garanti veriyorlar.  2-3 yillik klima temiz görünüyordu.  
İkisininde fiyatları ayni hangisini almaliyim. Fiyat 1200 tl bu da zaten bütçemin en üstü... 
Şimdiden teşekkürler,

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,897

yahyaulukoz' Alıntı:
Selamun aleykum,
Herkese hayırlı akşamlar. Ben klimayı yatak odasında isinma için kullanacağım. 11 aylık oğlum var ve evimiz doğalgaz sobali ve oturma odası küçük olduğundan beşik sığmıyor. Giris katinda oturuyorum. Bodrum kati var ama kullanilmiyor. Montalama yok 17 m2. Fazla gunes almiyor. Aliminyum cam var. 

İki tane  klima buldum. Biri Regal rac 4012 inventer sıfır montaji servis yapacak 3 yil garantisi var. Digeri toshiba 12000 btu inverter ikinci el kurulumu satin aldığım yer yapacak 6 ay da garanti veriyorlar.  2-3 yillik klima temiz görünüyordu.  
İkisininde fiyatları ayni hangisini almaliyim. Fiyat 1200 tl bu da zaten bütçemin en üstü... 
Şimdiden teşekkürler,

A.slm Butcenız Oldukca Kısııtlı Tavsıye Vermek Nerdeyse Imkansız

2.el Kesınlıkle Bulasmayın Derım
Aynı Sekılde Regalıde Onermıyoruz

ama Butce Nedenıyle Regal Daha Mantıllı Gelıyor Bana

Toshıbayı Alıp 3-5ay Sonra Olası Arıza Durumunda Muhatap Bulamayabılırsınız

1200lıra Butcemın Ustu Dedıgınız ıcın Dıger Markalarda Bahsetmıyorum

O Çevrimdışı

O D A

Kayıtsız / Doğrulanmamış

soru soranlar dikkadli olun bu forumdakiler haier kötülüyor , gree kötülüyor. , samsung kötülüyor , airfel kötülüyor , vestel ködülüyor , arçelik kötülüyor , kankam mbirolu kötülüyor , herşeyi kötülüyor esasa kötü kendileri.

ucuz klima alan müslümandır.pahalı klima alan kafirdir.
ben iyi insanım kimseye marka tavsiye etmem.en ucuzunu almak lağzım en pahalısıyla aynıdır.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

sahtekarımızda geldiğine göre şu konuyu okuda gözlerin açılsın

https://tavsiyeforumu.com/konu-donanim-haberdeki-adonun-kancikligi.html?pid=2849#pid2849

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt