Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,869

Herkese Günaydın

Bugun Yorucu Isler Beni Bekler

Akvaryum Odami Buyutecem Izalasyon Yapimina Basliyacam Birazan :)

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440
Günaydın, tünaydın Valla seninmi yorucu iş benimki sen karar ver evin su borusu patlak alt kata su gidiyor usta evde ortalık 56 komple su boruları değişecek artık sen karar ver ortalık fayans seramik harç molozu toz duman cabası neredeyse oturup ağlayacak o derece yani hemşerim

B Çevrimdışı

burcuakan

Yeni Üye
2 Haz 2016
1

Merhaba, İstanbul Avrupa yakasında oturuyoruz. Salonumuza klima almak istiyoruz ama forumlardakilerden kafam çok karıştı. yardım rica edeceğim.
- amacımız soğutma 
-odanın m2si 20
-tavan yüksekliği 3m
- bina yeni, ısı yalıtımı mevcut, yüksek giriş ama altta ekmek fırını var :(
- bütçemiz 2.500 tlye kadar olabilir, sessiz olması ve elektrik tasarrufu tabii önemli.

yardımcı olursanız çok sevinirim.
çok teşekkürler.

P Çevrimdışı

ProofStriker

Kayıtsız / Doğrulanmamış

burcuakan' Alıntı:
Merhaba, İstanbul Avrupa yakasında oturuyoruz. Salonumuza klima almak istiyoruz ama forumlardakilerden kafam çok karıştı. yardım rica edeceğim.
- amacımız soğutma 
-odanın m2si 20
-tavan yüksekliği 3m
- bina yeni, ısı yalıtımı mevcut, yüksek giriş ama altta ekmek fırını var :(
- bütçemiz 2.500 tlye kadar olabilir, sessiz olması ve elektrik tasarrufu tabii önemli.

yardımcı olursanız çok sevinirim.
çok teşekkürler.

hoşgeldiniz arkadaşım sefalar getirdiniz.  normalde bu bütçe için olacak klimalr aşşa yukarı aynı klasman ciihazlardır.  size iki seçenek vereyim siz bir fiyat araştırması yapın .

PANASONIC KIT-UE09RKE İNV.SİPLİT KLİMA

MIDEA OASİS MS11MU-09 İNV. SPLİT KLİMA

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Berbat hemşerim,  kirada oturduğum  evin su borusu bu gün döşendi en sahibi çık diyor rezilliği pisliğini çek sonra birde çıkayım ha git mahkemeye ver çıkmayacak dedim adam çekmiş köye gitmiş seramik fayans ustası getireyim malzeme alim yok. Şerefsiz dolu ortalık gününde kiranı alıyon elektrik su benim üstümde otomatik ödeme talimatı var lan ahlaksız herif hem pisliğini kahrını çekeceğim sonrada çıkacakmışım llaaa  ........... tir git Japon askeri...  Moral malamat, anlıcan...

O Çevrimdışı

ozgur

Yeni Üye
3 Haz 2016
2

Arkadaşlar Merhaba

Babam tanıdık olduğu için   klimayı almak istiyor.

Bende araştırırken bu foruma ulaştım. Klima hakkında hiç bir yorum görmedim. Bilgisi olan arkadaşlar ürünü değerlendirebilirse sevinirim.

İyi günler.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,869

@ozgur Bey Forumumuza Hosgeldınız

Hangı Ilde Kullanılacak, Odanın Cephesı Nedır ,Oda En Boy Yukseklık Olculerı,Ara Kat mı Catı Katımı,Izolasyon Durumu Nedır

Agırlıklı Olarak Isıtma yada Sogutma Hangı Modda Kullanılacak

Bıraz Uzun Oldu ama :)

Hem Kapasıteyı Bulmus Oluruz Hemde Alternatıf Varsa Soylerız

Bırde Butcenız Nedır....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt