Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C Çevrimdışı

Cagri

Yeni Üye
17 May 2016
36
Bunun bi üst modeli varmi peki Panasonicle ilgili hicmi hiç bilgim yok ısıtma amacli alcam biliosun me yi aratmaz demi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,868

Panasonic Özel Serisi Olan (VE) Serısınden Sonrakı En Iyı Klıması

Uzerınde R2 Kompresor (Twin Rotary) Var Ihtıyac Halınde 23000Btu Kadar Cıkabılecegı Belırtırlmıs Isıtma Konumda

Daha Fazla Bılgı Icın

C Çevrimdışı

Cagri

Yeni Üye
17 May 2016
36
Yani Panasonic KIT-E15 QKE Etherea Econavi bu klima seni götürur diosun oylemi me den vazgectigime pişman olmam herhalde hem elektrik tuketimi hem kalite den dolayı demi :))

C Çevrimdışı

Cagri

Yeni Üye
17 May 2016
36
Hmmm hoop dedim kendime :) me ye geri doneyim ozaman hic kafa karistirmiyayim iki kuruş fazla olsun me olsun napayim ozaman :))

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,868

Bu Sene Anneme Soba Yaktırmayacam Tamam Ucuz ve Daha Guzel Isınıyorsun ama

Evın Boyası,Kapası,Penceresi,Perdesı Maf Oluyor Bunları Dusununcede Aslında Hıcde Ucuz Isınma Olmuyor

C Çevrimdışı

Cagri

Yeni Üye
17 May 2016
36

Haklisin üstüne kömür taşı indir kaldir sağlık gitti bencede klima şart hakkimizda hayirlisi alsakta kurtulsak general in klimasi nasıl ısıtma olarak cok iyi diyolar birde Hitachi icin

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,868

Az Once Bende Hıtachı Teknık Dokumanları Incelıyordum

Ilk Dıkkatımı Ceken Enerjı Tuketım Degerlerının Kataloga Bakara Konusuyorum Cok Yuksek Olması

Minimimum Tüketimi 500wattlardan Baslıyor Hey Masallah :)

11mci2a.png

C Çevrimdışı

Cagri

Yeni Üye
17 May 2016
36

Bizi aşar ozaman Hitachi baslamadan bitti :) general nasildir peki :) boylece klima arayan herkese küçük bilgi olur sayende :)

C Çevrimdışı

Cagri

Yeni Üye
17 May 2016
36

Valla son durum iyice karışık kafam bi dünya oldu :) Mitsubishi electtric Corporation G-inverter bu klima nasıl birşey ben bulamadim nette

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt